Свіжі новини:

Як Зеленський буде здавати державу – вибори та вільна економічна зона на окупованих територіях

Усі ми вже чули як Зеленський обіцяє за півроку “закінчити війну”. Ми чуємо та бачимо, що Україна швидко здала усі позиції на міжнародній арені,що дозволяли тиснути на окупанта все більшим тиском санкцій.

Що тут говорити – “мир” ціною капітуляції здатен “досягти” не тільки лабух-комік з олігархічних корпоративів, але будь-який бомж з вулиці. Нажаль, інфантильна більшість привела до влади того, хто не посоромився втілювати капітуляцію у життя. Яким чином це буде? Ходять дуже цікаві інсайди про шляхи реалізації планів зеленського, ними й хочу поділитись.

1) Регіональним податковим дали задачу за 2 тижні зробити проект вільної економічної зони для окупованих територій Донбасу .

2) Місцевим адміністраціям дали розпорядження на проект організації проведення місцевих виборів на окупованих територіях.

3) Активізація ТГК в Мінську на тему власне вільної економічної зони та виборів на окупованих територіях.

Тобто, тема проведення виборів на окупованих територіях без повного звільнення їх від окупантів, без встановлення контролю над кордоном та  попереднього тотального очищення територій від агентури ворога  – є основним планом Зеленського. Очевидно, що саме це головна умова путіна, через яку він віддає наших полонених. І одному мені здається, що таки беззубе щеня як Зеленський, не має ніякого шансу переграти в такий спосіб досвідченого кидалу, як путін?

enigma.ua

Читайте також:  "Вибачте що ми не здохли". Ветерани відповіли "Слузі Народу".

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: