Свіжі новини:

Якщо ви ніколи не чули про лікаря андролога, тоді саме час дізнатись від «Urologist Valetskyi», хто він такий та що він лікує

У нашому житті багато речей мають значення, але найголовніше місце займає безпосередньо здоров’я, оскільки саме від нього залежить наше життя, самопочуття, настрій та багато іншого. Саме тому так важливо своєчасно проходити різні обстеження та належну увагу приділяти здоров’ю.

І це стосується так званої «чоловічої сили», без якої неможливо було б продовження роду. На жаль, як показує практика, багато чоловіків хоча б раз у своєму житті стикалися з різними проблемами у вигляді простатиту, неможливості зачати дитину, з болем під час сечовипускання та багато іншого.

І в цьому випадку необхідно відразу ж звернутися до фахівця, який допоможе усунути захворювання та повернути радість у життя. Проте постає питання: до кого слід звертатися? Багато хто думає, що всіма цими проблемами займається безпосередньо уролог, проте мало хто знає, що існує ціла галузь в урології, присвячена саме таким захворюванням. І це андрологія.

Андролог — це фахівець, який займається лікуванням чоловічої статевої системи. При цьому, на відміну від уролога, цей лікар спеціалізується лише на статевих органах та проблемах, пов’язаних із репродуктивним здоров’ям та статевим життям.

І якщо Ви ніколи ще не відвідували цього фахівця, саме час дізнатися, які саме проблеми він вирішує. Детальніше: https://urology.lviv.ua/.

Перелік захворювань, які лікує лікар-андролог

  • Це безпосередньо простатит та аденома простати. Дані захворювання є найпоширенішими і найчастіше є причиною візиту до андролога. При цьому з’явитися такий може внаслідок тривалого сидіння, надмірного набору ваги і т.п.

  • Ще одним захворюванням, яке найчастіше зустрічається, є еректильна дисфункція. У цьому випадку чоловік скаржиться на часті проблеми з ерекцією чи відсутністю сексуального бажання.

  • Крім цього, андролог також займається проблемами з нестачею тестостерону в організмі. Це важливий для чоловічої статі гормон, який відповідає не лише за статеву активність, а й загалом має сильний вплив на весь організм.

  • Імпотенція. Ще одне захворювання, яке знаходиться в цьому списку, а за поширеністю займає одне з лідируючих місць. У цьому випадку еректильна дисфункція переростає у постійні проблеми зі статевим потягом та ерекцією, тому називається імпотенцією.

  • І останнє у цьому списку, проте не останнє у переліку проблем, які лікує цей фахівець, це безпліддя.

Читайте також:  Что такое концевые меры длины, где они используются

А якщо Вам знадобився якісний лікар андролог у Львові, саме час звернутись до лікарні «Urologist Valetskyi», де на Вас чекають не тільки кваліфіковані фахівці своєї справи, а й в цілому гарний сервіс, приємний персонал, привабливі ціни, задовільний стаціонар та надійність, завдяки чому Ви можете не хвилюватись за своє здоров’я.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: