Свіжі новини:

Завод «Укроборонпрому» уп’ятеро переплатив фірмам заступника Богдана

ДП «Завод 410 ЦА» держконцерну «Укроборонпром» заплатив двом юридичним компаніям майже у п’ять разів більше, ніж була загальна сума позовних вимог, для захисту яких були найняті ці юристи.
Про це свідчать дані аудиту, який наводиться в ухвалі слідчого судді Печерського райсуду Києва від 16 вересня.

При проведенні ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності ДП «Завод 410 ЦА» за період з 01.03.2016 по 01.04.2019 виявлено порушення норм законодавства при здійсненні фінансово-господарської діяльності на загальну суму 1,72 млн грн, у тому числі, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 1,71 млн грн.

«Зокрема, за результатом прийняття неефективних управлінських рішень, ДП «Завод 410 ЦА» в період, що підлягав ревізії, сплачено адвокатському об’єднанню «Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» та ТОВ «Перша українська юридична компанія» за надані юридичні послуги 760 тис. грн, що в 4,75 разів перевищує суму позову, тобто різниця між сумою позову та фактично сплаченими коштами за надання юридичних послуг складає 600 тис. грн», – сказано в ухвалі. Нагадаємо адвокатське об’єднання «Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» неодноразово була помічена в різноманітних аферах. Про це в матеріалі: Кенес Ракишев – ФСБ использует казахского афериста для захвата активов в Украине

Такі дані наведено у рамках кримінального провадження № 42017081020000040 за ознаками складу кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 і 5 ст. 191, ч. 2 і 3 ст. 212, ч. 2 ст. 205 КК України, яке розслідує Державне бюро розслідувань.

Зауважимо, що у системі Prozorro відсутні дані про закупівлі ДП «Завод 410 ЦА».

Засновниками адвокатського об’єднанню «ЮФ «Ілляшев та Партнери» є Михайло Ілляшев та Роман Марченко, депутат Київради, з яким пов’язаний корруційний скандал, через який у підсумку була розпущена фракція «Самопомочі» у Київраді.

Читайте також:  Гігантськіми ботофермами Znaj.ua і Politeka торгував Рибчинський. Врешті вони запрацювали на Зеленського проти Порошенка

Як встановило слідство, АО «ЮФ «Ілляшев та Партнери» має значний досвід юридичного обслуговування ДП «Завод 410 ЦА», зокрема щодо представництва вказаного підприємства з питань трудового права.

До речі, «ЮФ «Ілляшев та Партнери» представляє в Україні інтереси казахського олігарха Кенеса Ракішева – близького друга Рамзана Кадирова.

Також «ЮФ «Ілляшев та Партнери» відома тим, що активно займається рейдерством на замовлення. Заводи, землі, фірми – все, що забажає клієнт.

Засновниками ТОВ «Перша українська юридична компанія» є Андрій Пенчарський з Києва та Андріан Пельо з м. Белз Львівської області, який є експертом з оцінки майна.

Керівником «Першої української юридичної компанії» з травня цього року є Ольга Смирнова, матір заступника керівника Офісу президента України Андрія Смирнова.

Керуючим партнером компанії є Зоряна Пелех, яка є столичним приватним нотаріусом. Пелех разом зі Смирновою є нинішніми засновницями ТОВ «Дешарт Партнерз», засновником і керівником якого раніше був Андрій Смирнов.

from-ua.info

Додайте свій відгук

%d bloggers like this: