Свіжі новини:

Буріння свердловин на воду в Києві та області

Незалежність від якості роботи та тарифів комунальних служб – це важливий чинник для власників приватних будинків. Наявність свердловини на садовій ділянці, дачному котеджі або приватному домоволодінні – це комфорт, затишок та турбота про здоров’я, оскільки чиста артезіанська вода придатна як для поливу, так і для пиття чи приготування їжі.

Особливо актуальне буріння свердловин, де якість води, що поставляється в централізованому порядку, не відрізняється високою якістю. До того ж далеко не у всіх населених пунктах області організовано центральне постачання води.

Однак, процес буріння досить трудомісткий та вимагає застосування спеціальної техніки, навичок, так і проведення проектувальної та дозвільної роботи. Грамотно організована та проведена робота – запорука довговічної експлуатації свердловини та постачання домоволодіння найчистішою артезіанською водою.

Список робіт

Компанія Artezia, спираючись на спеціалістів у галузі гідрогеології, геологорозвідки та інженерів, оперативно та професійно проводить широкий ряд робіт та послуг:

  • проектувальні роботи (вивчення ландшафту та водоносного горизонту, розробка та проектування конструкції свердловини, рекомендації щодо технології проведення буріння, розрахунок водонасосної установки, складання кошторису);
  • дозвіл на буріння свердловини чи пролонгація у відповідних державних установах;
  • монтаж демонтаж насосних агрегатів занурювального типу;
  • буріння свердловин для встановлення теплових насосів, а також під воду за гранітом або в одну/дві колони;
  • будову свердловин (земляні роботи з викопування котловану та траншей, встановлення кесону або свердловинного адаптера, встановлення водопідйомного обладнання, монтаж автоматики, накопичувального котловану, трубопроводу та іншого необхідного обладнання);
  • сервіс (проведення діагностики, ремонтних та очисних робіт).

Професійно проведене буріння свердловин на воду, що гарантується своїм клієнтам компанією Artezia, дозволить вирішити задачу водопостачання не тільки в приватному домоволодінні, а й у невеликому селищі або масштабному будівельному майданчику.

Читайте також:  Зачем вам нужен SEO специалист: преимущества и услуги

Вартість послуг

Компанія Artezia, надаючи послуги високої якості, дотримується помірної цінової політики. Докладне опрацювання кошторису та прозорість цін – це ще один позитивний чинник співпраці з компанією Artezia. У відповідних вкладках сайту представлені розцінки на конкретний вид робіт, що дозволяє потенційним клієнтам підрахувати зразкову суму фінансових вкладень. Точний розрахунок складають фахівці компанії після обговорення деталей процесу та побажань клієнтів.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: