Свіжі новини:

Чи варто купляти термопот

Термопот — це електричний пристрій, якій поєднує функції чайника та термоса. Нагріваючи воду, він підтримує високу температуру довгий час. Моделі різних розмірів використовують вдома, в офісах, на дачах, пікніках чи поїздках. Розглянемо, які є переваги та для яких цілей їх купляти.

Особливості приладу

Як звичайний чайник, він нагріває рідину до стану окропу. Створений вакуум дає змогу підтримувати температуру деякий час, якщо пристрій вимкнено з розетки. Під’єднаний до джерела електроенергії, функціонує за принципом самовара. Рідина підтримує градус з економним легким підігрівом. Вагомий недолік конструкції — неможливість нагрівати та зберігати воду гарячою без живлення. Якщо ви їдете за місто й поблизу немає розеток, краще купити термос великого розміру. Він легший та простіший для пересування.

Відмінності та переваги

Електроприлад більш функціональний. Процес його роботи для підвищення температури рідини покращено щодо звичайного нагрівача. Головні характеристики та особливості:

  • Мультизадачність. У чайнику окріп швидко холоне. Термопот здатний підтримувати стан. Моделі обладнані можливістю виставляти оптимальний режим підігріву.
  • Об’єм. Стандартний — 3 л. Деякі товари виробляються місткістю 10 л і більше, що зручно для великих сімей, компаній та офісів.
  • Час на закипання. В залежності від літражу, може знадобитися приблизно 10 хвилин.
  • Потужність. Електрочайник потребує більшої кількості енергії. Через швидке охолодження його вмикають декілька разів. Підтримання необхідного градусу забирає менше Вт, що дає змогу економити світло.
  • Подача води. Посудина обладнана безпечною системою, яка передбачає натискання на кнопку. Вам не потрібно підіймати пристрій, ризик отримати опік парою нижчий. Недолік: без живлення подача неможлива. Пошукайте модель із насосом, який розв’язує цю проблему, коли немає світла.
  • Корпус. Він не змінює температуру, що запобігає контакту з гарячим матеріалом. Техніка безпечна для використання у квартирі з малими дітьми.
Читайте також:  Борьба с мошенничеством: какие меры безопасности используют сайты для заказа интим в Киеве

Принцип зберігання рідини — це вакуум, як у термосі. Завдяки цьому окріп залишається герметично зачиненим всередині. Стінки корпусу холодні. Не використовуйте техніку, яка зовні почала теплішати. Такий апарат несправний.

Що вибрати для дому

Термопот має більше переваг. Він безпечний, економічний та зручний, проте складніший у догляді та обслуговуванні. Його важче ремонтувати. Без енергії деякі різновиди не можуть подавати воду. Пошкоджений вакуум перетворює прилад на звичайний нагрівач, позбавляючи додаткових опцій.

Традиційні чайники не призначені для багатофункціональності. Для них не створюють вбудовані фільтри, панелі з таймерами, дисплеї з показниками градусів, знижувач кількості пару та різні регуляційні режими. З переваг — вони менші за розміром, мобільні та легкі. Ремонт обходиться дешевше та простіше.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: