Свіжі новини:

Фейковий літак і листування з “кілером”. Підсумки прес-конференції Зеленського

Сьогодні 20 травня – два роки з того моменту, як Володимир Зеленський вступив на посаду президента України. З цього приводу пройшла велика прес-конференція з підбиттям підсумків роботи. Так чи є, про що заявити з перемогою? Навіщо президент розкрив таємницю особистого листування?

Місцем зустрічі президента з журналістами був обраний завод «Антонов». Той самий, який ще недавно випускав найкращі в Європі літаки. У радянські часи до 20 – в місяць, а після подій на Майдані перейшов на випуск пластикових вікон.

В ангарі на тлі старого літака Зеленський почав свій бенефіс. А в цей час до головного входу на завод підтяглася група націоналістів, що мала свої питання до президента.

Зеленський почав з яскравих метафор. Заявив, що хоче підняти Україну так само, як піднімаються літаки «Антонова». І не важливо, що з 2016 року вони взагалі-то не піднімаються, а тільки ремонтуються. І то, рідко.

Завод «Антонов» останній свій серійний літак випустив в 2016 році. Нові не виробляються. Немає грошей і замовлень. І те, що Зеленський похвалився, що держава замовила у «Антонова» нові літаки, ще не означає, що вони зійдуть з конвеєра.

Але це не єдина проблема українського авіабудування. Прямо на прес-конференції стався малоприємний конфуз.

Виявилося, що наш президент відповідає на запитання журналістів на тлі літака Ан-124, який буквально напередодні потрапив в контрабандистського скандал. Літак саме цієї моделі, якщо вірити інформації «Радіо Свобода», віз контрабанду з Білорусії в Сербію.

Нібито на українському літаку в Євросоюз нелегально перевозилися винищувачі МіГ-29.

Зеленський розповів про боротьбу з олігархами

Мета №1, заявлена ​​Зеленським, – позбутися від згубного впливу олігархів. І олігархи, за словами президента, вже втрачають вплив.

Читайте також:  Що, перш за все, варто вирощувати у теплиці для здоров'я

Але за версією видання «Форбс», тільки за минулий рік 100 найбагатших людей України збільшили свої статки на 42%. Ринат Ахметов, за цією ж версією «Форбс», при Зеленський розбагатів майже в три рази.

Фейковий літак і листування з кілером. Підсумки прес-конференції Зеленського | Klymenko Time

Зеленського запитали, коли ж він закінчить війну на Донбасі. Два роки тому наш президент обіцяв докласти всіх зусиль і швидко вирішити головну в Україні проблему. Для нього це був головний пріоритет. Сьогодні, через два роки, Зеленський знову повторив, що для нього це – головний пріоритет.

Зеленський виступив з критикою лідерів Євросоюзу Еммануеля Макрона і Ангели Меркель за те, що вони поступово знижують списку санкцій тиск на Росію. І це помітно заважає Україні видавити «агресора» з території України.

Зеленський про справі Шеремета 

Після запитання журналіста про хід розслідування вбивства Павла Шеремета президент Зеленський зізнався в тому, що особисто переписується з Яною Дугаров – фігурантом кримінальної справи, яку підозрюють у вбивстві Шеремета.

Виходить, президент України веде особисту переписку з передбачуваної злочинницею, яка, за версією МВС, замішана в одному з найбільш резонансних вбивств останнього часу. Навіщо Зеленському таке листування?

Для того, щоб бути в курсі справи, – відповів президент.

Володимир Зеленський особливо підкреслив, що при ньому незалежність України відчутно зміцнилася. А на 30-річчя Незалежності він планує організувати масштабний військовий парад не тільки на суші, але і в море: «В Одесі, в Дніпрі, і в Україні».

Крім того, наш президент повідав про те, що повністю припинив спілкування зі своїм попередником – Петром Порошенко. Останній нібито телефонував Зеленському та хотів зустрітися, але Зеленський дав  відмову.

Зеленський назвав себе «вироком Порошенко». Однак на уточнююче питання, чому ж Петро Олексійович не знаходиться в залі суду, Володимир Олександрович відповів приблизно так: його покарає Божий суд!

Читайте також:  Кличко закликав не дивитися «1+1»

Крім цього, не можна не відзначити, як стрімко деградує формат спілкування Зеленського з пресою. Перша прес-конференція – громадська їдальня, 14 годин нон-стоп, до хрипоти, ніяких фільтрів і ніякої цензури.

Фейковий літак і листування з кілером. Підсумки прес-конференції Зеленського | Klymenko Time

Друга прес-конференція – Маріїнський парк, вже набагато більш строго, неугодним журналістам розкрити рот можливості не дали.

І ось сьогоднішня прес-конференція. Режимний об’єкт, величезний літак ззаду, журналістів трохи, охоронців в три рази більше.

 

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: