Свіжі новини:

Функції, від яких залежить якість прибирання за допомогою робота-пилососа

Роботи-пилососи відомих брендів ефективно допомагають підтримувати чистоту в оселі. Використання побутової техніки такого типу не вимагає жодних фізичних зусиль. Достатньо вибрати необхідний режим очищення підлоги й чекати на результат. Також неможливо залишити без уваги додаткові опції. Вони допомагають значно підвищити якість прибирання. Тому такі функції варто розглянути докладніше.

Контроль над управлінням

Ефективний робот-пилосос характеризується спрощеним керуванням. Воно забезпечується низкою корисних функцій, серед яких варто виділити:

  1. Індикатор наповнення резервуара для пилу (сміття). Він дає змогу контролювати стан відсіку для бруду та вчасно його очищати, тому варто купити робот-пилосос у Києві з такою функцією.
  2. Камера. Забезпечує покращену навігацію. Це позитивно впливає на якість прибирання загалом, адже техніка добре орієнтується в приміщенні.
  3. Станція самоочищення. Це база автоматичного обслуговування пристрою. Допомагає зробити прибирання гігієнічнішим для користувача. Однак станція додатково збільшує габарити пристрою в повній комплектації.
  4. Високі пороги. Завдяки цій опції техніка легко долає бар’єри.

Також слід виділити прилад, що «розмовляє». Функція допомагає зручніше відстежувати роботу пристрою.
З урахуванням управління можна вибрати робот-пилосос зі смарткеруванням. Також доступні моделі з кнопками, що розташовані на корпусі. В асортименті популярних брендів пропонують варіанти, оснащені пультом дистанційного управління.

Інші додаткові функції для ефективного клінінгу вдома

Серед корисних опцій варто виділити прибирання із застосуванням двох щіток. Ця особливість дає змогу покращити якість очищення підлоги та зекономити час, що доводиться витрачати на різноманітні побутові справи.
Якщо вдома проживають хатні улюбленці, зокрема собаки та кішки, варто звернути увагу на функцію прибирання шерсті.
Сучасні пристрої не лише видаляють бруд. Також деякі моделі можуть дезінфікувати покриття, знищуючи грибки, віруси та бактерії. Ця функція реалізується завдяки вбудованій ультрафіолетовій лампі. Опція знадобиться в тому разі, якщо вдома проживають діти й дорослі з ослабленим імунітетом.
Купуючи робот-пилосос, також варто звернути увагу на об’єм резервуара для сміття, рівень шуму та тривалість роботи на одному заряді. Техніка відомого бренду дасть змогу заощадити час та витрачати зусилля на більш приємні та корисні порівняно з рутинним прибиранням справи.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: