Свіжі новини:

Надійний ремонт телевізорів у Києві

Телевізори останніх поколінь або застарілі моделі – всі вони з плином часу схильні до поломок і потребують якісного ремонту. В українській столиці успішно працює мережа майстерень КБТ-Сервіс: саме тут можна відновити агрегат, повернути йому працездатність за демократичною вартістю. Відкриті філії практично у всіх районах міста: тепер зручно мешканцям столиці швидко віддати гаджет на налаштування та налагодження. У кожній майстерні є необхідна технічна база для усунення несправностей та діагностична апаратура.

Ремонт телевізорів у Києві

  • LED або LCD телевізори через збій у прошивці перестають працювати та видають помилку програмної частини. У цих випадках зможе допомогти майстер, який оперативно виявить проблему.
  • Коли ламається відеопроцесор, на моніторі немає зображення або виникають перепади з кольоровістю або спотворенням картинки. Цю поломку також легко усунути у сервісному центрі.
  • Частина несправностей пов’язана з проблемою в матриці або материнській платі. Телевізор слід якомога скоріше показати майстрам.
  • Для сучасних телевізорів і старіших моделей більшість неполадок однакова: це відсутність зображення за наявності звуку, перегорілі діоди, смуги та миготіння на екрані. Фахівці швидко відремонтують техніку, замінивши діод, який не працює. Вони також перевірять шлейф та пульт, блок управління чи програмне забезпечення.
  • Якщо екран не показує зображення на половині екрана, причину варто шукати у матриці. Також власник повинен віднести техніку до сервісного центру, якщо екран став повністю білим: майстри займуться виправленням неполадок, відновлять збиту прошивку та замінять процесор.
  • Поява білого екрана у плазмовій моделі телевізора відбувається при збоях у блоці обробки сигналів. У кінескопних моделях зазвичай зникає звук, виходить з ладу кінескопний екран через розмагнічування, ламається блок живлення, некоректно працює пульт чи відеопроцесор.
  • Майстри вміють усувати проблеми найефективнішим способом. За програмних збоїв виконають перепрошивку, замінять будь-яку деталь фірмовою запчастиною зі складу підприємства.
Читайте також:  Тютюн для кальяну - види, виробники, де купити

Ціна на ремонт телевізорів від 700 грн

У мережі майстерень «КБТ-Сервіс» орієнтуються на найкоротші терміни виконання замовлень з ремонту телевізорів, точність діагностики та заміну непрацюючих деталей якісними фірмовими аналогами. Якщо всередину техніки потрапила волога, немає реакції на включення, відсутня картинка чи звук, зображення зависає чи не працює меню – необхідно довірити налагодження пристроїв нашим фахівцям. Ви заощадите непогану суму і отримаєте повністю справний прилад!

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: