Вт. Чер 2nd, 2020

В Україні

Громадсько-аналітичний портал

Ігор Молоток домігся виділення коштів на ремонт доріг, шкіл та стадіону в Шостці

1 min read
Игорь Молоток Бюджетный комитет

Игорь Молоток Бюджетный комитет

Ігор Молоток, домігся виділення коштів на ремонт доріг, шкіл та стадіону в Шостці
Про це повідомляється на сторінці Ігоря Молотка в Facebook: “Вчора з колегами плідно попрацювали на засіданні Комітету з питань бюджету. Зокрема, був перерозподілений залишок невикористаних коштів на ремонт доріг, завдяки чому вдалось залучити додаткове фінансування на ремонт вул. Свободи у Шостці.

Також затвердили фінансування проектів Державного фонду регіонального розвитку і також є приємні новини , а саме – понад 2, 5 млн. піде на продовження реконструкції шосткинського стадіону «Зірка» і майже 2 млн. на будівництво футбольного поля зі штучним покриттям у конотопській школі № 13, затверджено фінансування і на ремонт двох ділянок по вул. Клубній, дороги по вул. Пушкіна та на капітальний ремонт конотопської гімназії.

Не дозволили Міністерству охорони здоров’я реалізувати свої забаганки, так саме забаганки, бо як ще можна назвати мільйонні витрати на збільшення зарплатні центрального апарату МОЗу і ремонт адміністративних будівель, у той час, як працівники вторинної ланки отримують копійки. 200 грн авансу!

Ось про чию зарплату чиновникам від медицини треба дбати у першу чергу!”

Додайте свій відгук

Соцмережі

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.