Свіжі новини:

Игорь Молоток Бюджетный комитет

Ігор Молоток домігся виділення коштів на ремонт доріг, шкіл та стадіону в Шостці

Ігор Молоток, домігся виділення коштів на ремонт доріг, шкіл та стадіону в Шостці
Про це повідомляється на сторінці Ігоря Молотка в Facebook: “Вчора з колегами плідно попрацювали на засіданні Комітету з питань бюджету. Зокрема, був перерозподілений залишок невикористаних коштів на ремонт доріг, завдяки чому вдалось залучити додаткове фінансування на ремонт вул. Свободи у Шостці.

Також затвердили фінансування проектів Державного фонду регіонального розвитку і також є приємні новини , а саме – понад 2, 5 млн. піде на продовження реконструкції шосткинського стадіону «Зірка» і майже 2 млн. на будівництво футбольного поля зі штучним покриттям у конотопській школі № 13, затверджено фінансування і на ремонт двох ділянок по вул. Клубній, дороги по вул. Пушкіна та на капітальний ремонт конотопської гімназії.

Не дозволили Міністерству охорони здоров’я реалізувати свої забаганки, так саме забаганки, бо як ще можна назвати мільйонні витрати на збільшення зарплатні центрального апарату МОЗу і ремонт адміністративних будівель, у той час, як працівники вторинної ланки отримують копійки. 200 грн авансу!

Ось про чию зарплату чиновникам від медицини треба дбати у першу чергу!”

Читайте також:  Ігор Молоток — Буду робити все для втілення в життя проектів в соціальній сфері та будівництві доріг.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: