Свіжі новини:

Игорь Молоток

Ігор Молоток привітав мешканців Чапліївки з днем села та подарував листоношам велосипеди

Сьогодні, 10 серпня, за вже сформованою традицією в Чаплеевці святкували День села. Свято відзначали не тільки чаплеевци, але і лушнічане, оскільки в Чаплеевскій сільрада входять два населених пункти: Чаплеевка і Лушники.

Урочистості проходили в центрі Чапліївки, неподалік від сільської церкви.

Святковий концерт відкрила голосиста чаплеевская «Полісянка».

Земляків зі святом привітав сільський голова Василь Кіктєв:

– Сьогодні наше СПІЛЬНЕ свято, свято всех, хто народився и віріс у наших селах, хто живе тут зараз. Дякую всім, лікарям, вчителям, тваріннікам, хліборобам … кожному, хто віддав Частинку життя Задля розбудови наших прекрасних Мальовнича СІЛ. Бажаю всім від себе особисто, від виконкому Чапліівської сільскої ради, від Депутатська корпусу міцного здоров’я, щастя, добра, тепла, любові, достатку у Кожній родіні, світу Україні, а нашим селам – Процвітання.

Чаплеевскій сільський голова подякував за допомогу і підтримку народного депутата України Ігоря Молотка.

– За останні три роки Було Зроблено багато, Перш за все, відремонтовані дороги. Тільки у цьом году за ПІДТРИМКИ Ігоря Федоровича Було Зроблено два відрізкі дороги на суму почти 3 млн. Грн., Такоже віділені кошти в сумі 300 тис. на ремонт покрівлі в їдальні Чапліівського НВК., – зазначив Василь Кіктєв.

За словами сільського голови, на території двох сіл проживає 1 300 жителів, в школі навчається 64 учні. За парти в нинішньому навчальному році вперше сядуть 6 першокласників.

Василь Кіктєв підніс символічний подарунок парламентарія – гетьманську булаву, висловивши надію, що і нинішня каденція народного депутата пройде під знаком конструктивної і плідної спільної роботи на благо населених пунктів округу.

– Вітаю всіх зі святом! Люблю пріїжджаті до Чапліївкі, і не тільки на свята, зізнаюсь, це одне з моїх Улюблених СІЛ, оскількі тут не только гарно вміють святкувати, но й добрі працювати. Чапліівці и лушнічані и Самі не сидячи склавші руки, и іншім недають байдикувати. Завдяк вашій актівності и небайдужості за декілька останніх років спільнімі зусилля нам вдалось сделать Чима: це и дороги, и освітлення, і медицина, и школа … У Києві. Вже добре Знають Чапліівку, а хто НЕ знає, то будьте певні, обов’язково дізнається, что на півночі Сумщини є таке прекрасне село, а Щоби воно стало ще гарнішім, Йому треба допомагаті. Зі свого боку докладу до цього максимум зусіль. Бажаю всім міцного здоров’я, родинного затишку, мирного неба, гарних врожаїв и побільше пріводів для радості. З Днем села! – сказав Ігор Молоток, вітаючи селян зі святом.

Читайте також:  Ігор Молоток: політична партія «За майбутнє» йде на місцеві вибори 2020 року на Сумщині

Парламентарій вручив місцевим листоношам сертифікат на придбання велосипедів і спеціальні функціональні сумки для соцпрацівників, а до святкового столу для всіх жителів села – смаженого на вертелі порося.

– М’ясо спеціально попередньо замочують у спеціальному маринаді, тепер прожарюємо його на мангалі, на вугіллі з фруктових деревах. Щоб повністю приготувати такого порося, а жива вага його складав 130 кг, необхідно 5-6 годин, – поділився секретами головний кухар, який керував процесом приготування святкової страви.

Чаплеевскіе господині приготували до свята фірмовий наваристий куліш.

На десерт подавали смачний торт від Шосткинського хлібокомбінату, який в якості подарунка підніс глава правління підприємства, керівник сільгосппідприємства «Онікс» Олександр Івченко, який був присутній на святі.

Василь Кіктєв подякував Олександру Івченку за дотримання інтересів пайовиків і соціально-відповідальний підхід до роботи, а також за те, що в святковий день він допоміг організувати для дітей безкоштовні розваги: гірки і батути.

Теплі слова на адресу жителів Чаплеевкі і Лушніков також прозвучали від помічника народного депутата України Ігоря Молотка Олени Шульги, а також представників районної влади: голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Ждамірова, першого заступника голови Шосткинської РДА Ігоря Волинця і голови районної ради Віктора Долиняка.

Подарунки від сільської ради в святковий день отримали підприємства та організації, що працюють на території Чаплеевкі і Лушніков.

Не залишилися без уваги і найменші мешканці сіл: Вероніка Певно, яка народилася в кінці червня цього року в Чаплеевке, і лушнічанін Богдан Дорошенко, якому немає ще й місяця.

Подарунки отримали довгожителі: чаплеевци сету Михайло Васильович (90 років), Сета Марія Григорівна (94 роки) і мешканка Лушніков Романчук Наталія Дмитрівна (89 років).

Привітання приймала і подружня пара Василенко – Серегй Семенович і Уляна Федорівна, які прожили в шлюбі 65 років.

Також подарунки вручили легендарної ланковий Шосткінщіни, Герою соціалістичної праці Надії Жіжневской, багатодітній мамі Наталі Ількун, кращому учневі школи Андрію Кузьменко, учасникам АТО, воїнам-афганцям, чорнобильцям, рукодільниця …

Ігор Молоток

Игорь Молоток

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: