Досягнення медицини вивели пластичну хірургію нового рівня. Пластичні хірурги роблять те, що колись було мрією. Але як вибрати хірурга, який є справжнім фахівцем?
Представляємо найкращого пластичного хірурга України Романа Левицького. 27 років він займається пластичною хірургією. За цей час доктор Левицький провів 16 тисяч успішних операцій, працював та практикувався у Бразилії, Німеччині, Франції та Америці.
Наразі Роман Левицький є єдиним з українських хірургів, який мають право виконувати пластичні операції не лише в Україні, а й за кордоном. Що дозволяє говорити, що він Найкращий пластичний хірург України.
Також Роман Левицький займається науковою роботою, пише статті із пластичної хірургії, які опублікуються у багатьох спеціалізованих медичних виданнях.
Після здобуття базової медичної освіти доктор Роман Левицький закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії післядипломної освіти, таким чином здобув базову освіту з пластичної та естетичної хірургії.
У 2013 році пластичний хірург Роман Левицький підтвердив свою медичну освіту склавши кваліфікаційний іспит у Німеччині, після чого був прийнятий на роботу провідним пластичним хірургом в одній із найкращих клінік пластичної хірургії ФРН у місті Хайдельберг-Proaesthetic. Також у 2015 році Роман Миронович Левицький працював у клініці AOZ у місті Дюссельдорф, також у Німеччині
Роман Миронович Левицький заснував Клініку “Пластична хірургія Левицького”, що розташована за адресою м. Київ, вул. Симона Петлюри, 7/9
тел.: +380666823388
Доктор Роман Мионович Левицький про сучасну пластичну хірургію:
У 21 столітті стався вибух популярності косметичної хірургії. І зростання її популярності не зменшується, а лише пришвидшується. Досягнення медицини уможливили реконструктивні подвиги, які колись були лише мрією.
Зараз головною тенденцією у пластичній хірургії є перехід до менш інвазивних процедур, призначених для запобігання видимим ознакам старіння. Насамперед це омолоджуюча хірургія навколоочної області, адже перші ознаки старіння, а це вік близько 35 років, виявляються саме там.
Потім зміни опускаються нижче, зачіпають середню зону особи, підочкову область, підборіддя та опускаються на шию. Відповідно, корекція цих зон має бути адекватною за необхідності. Не слід відразу без виражених вікових змін пропонувати пацієнтові підтяжку нижніх двох третин особи, коли для усунення перших ознак старіння буває достатньо пластики повік на додаток до ін’єкційних методів.
Пластика повік називається блефаропластикою. Є верхня та нижня блефаропластика. Окремо стоять так звані «іміджеві операції», наприклад, зміна розрізу очей і т.п., а також корекції можливих ускладнень після оперативних втручань на повіках.
Очевидно, очі повинні блищати від щастя, а не бути закритими шкірою, що нависає, або обтяжені як у народі кажуть «мішками під очима». З іншого боку, “запалі очі” після надмірного видалення внутрішньоочного жиру (частина мішків під очима) теж не виглядають привабливо. Тому в переважній більшості випадків ми виконуємо волюмізуючі (з заповненням недостатнього об’єму в потрібних місцях переміщенням внутрішньоорбітального жиру)) блефаропластику.
Ще однією популярною процедурою є корекція носа за назвою ринопластика.
Ніс є найпомітнішою рисою обличчя і часто є першою особливістю, яку помічають інші.
Якщо ви незадоволені своєю зовнішністю, навіть невелика зміна носа може суттєво змінити ситуацію.
Існує багато способів, за допомогою яких ринопластика покращує вашу впевненість та якість життя. Це:
– виправлення вроджених вад, включаючи аномалії зростання кісток
– звуження широких ніздрів
– звуження середини носа
– Усунення пагорбів/горбинок на носі
– збільшення висоти носа
– надання більшої чіткості кінчику носа
– Виправлення викривленої носової перегородки
– Зміна кута носа
– Зміна проекції всього носа або його кінчика
– підняття обвислого кінчика носа
– подовження короткого носа
Також завжди дуже популярна косметична корекція вух (отопластика). Вуха, які не співвідносяться з іншими рисами людини, часто можуть турбувати і викликати дискомфорт.
Пацієнти звертаються до процедури отопластики, щоб виправити вуха, якщо відчувають, що їхні вуха надто великі або стирчать надто далеко від обличчя. Вони також можуть звернутися до косметичної операції на вухах для зменшення розміру мочки, оскільки опущення та збільшення мочки вух є одними з найпоширеніших ознак старіння. Хірургія на вухах також може допомогти тим, чиї вуха були пошкоджені різними травмами, або якщо вони вирішили припинити носити прикраси під прокол великого розміру (так звані тунелі або плаги) і хочуть виправити вуха, що залишилися на мочках.
Ну а якщо вправи в спортзалі не дають вам підтягнутий живіт, у вас занадто багато в’ялої або надлишкової шкіри на животі, що не реагує на дієту, вам може допомогти підтяжка живота, яку лікарі називають «абдомінопластикою».
Ця операція вирівнює живіт, видаляючи зайвий жир та шкіру, а також підтягує м’язи черевної стінки.
Це не те, що ліпосакція, хоча ви можете разом з підтяжкою живота провести і ліпосакцію.
Це дуже серйозна операція і перед тим, як приймати рішення про її проведення, слід проконсультуватися з пластичним хірургом.
Ну і звичайно не втрачає популярність процедури збільшення грудей – аугментаційна маммопластика яка допоможе поліпшити ваш зовнішній вигляд, підвищити впевненість у собі.
Для деяких жінок збільшення грудей – це спосіб почуватися впевненіше. Для інших це частина відновлення грудей за різних станів.
Отже, операція збільшення грудей проводиться тим, хто хоче мати більш об’ємну структуру грудей. Завдяки грудним імплантатам, які будуть розміщені в тканинах грудей або м’язах грудей, можна буде досягти бажаного виду.
Також якщо одна груди відрізняється від іншої, якщо у вас проблеми з впевненістю в собі через маленькі груди, і якщо ви пережили таке захворювання, як рак молочної залози, ви можете досягти бажаних результатів завдяки такій операції.
Це, звичайно, не всі операції, що проводяться в нашому центрі. Список всіх косметичних процедур ви знайдете на нашому сайті.
Насамкінець хочу зупинитися на тому як вибрати дійсно справжнього фахівця-професіонала і не пошкодувати. Це дуже важливо, тому що пластична хірургія працює з вашою зовнішністю та здоров’ям і тут помилки та експерименти не допустимі. Ваш лікар має бути максимально професійним, мати досвід успішної роботи, бажано за кордоном та міжнародну сертифікацію.
Міжнародне тому, що саме в ЄС та США пластична хірургія перебуває на найвищому рівні.
Я за своїм досвідом знаю, що саме навчання та практика у провідних клініках роблять пластичного хірурга професіоналом. Саме отримання фундаментальних знань під час проходження дворічної клінічної ординатури з пластичної хірургії у Німеччині дало мені це розуміння.
Мені погано стає коли читаю, що за шість місяців навчання людина може отримати сертифікат пластичного хірурга в Україні.
Можу лише уявити, з якими результатами такого вчення нам доведеться мати справу у майбутньому.
Ускладнення бувають у всіх. Хірург, який розповідає пацієнтам, що в нього ніколи не було ускладнень чи бреше чи мало оперує.
І кваліфікація лікаря визначається не наявністю ускладнень, а їх відсотком від загальної кількості операцій, а також умінням хірурга з ними впоратися
Одна справа це мінімальний відсоток післяопераційних ускладнень через особливості організму, протягом післяопераційного періоду, недотримання лікарських рекомендацій і зовсім інша справа тактичні помилки через брак знань, помилки в оперативній техніці через брак досвіду, незнання анатомії і т.п.
Безперечно. Є люди, як-то кажуть, яким “дано” і яким “не дано”. Якщо у хірурга понад 10% ускладнень, йому варто замислитись про вибір іншої професії.
Особисто у мене ускладнень 0,25%. І кожен випадок я ретельно розбираю та аналізую, працюю з пацієнтом, за необхідності проводжу повторні корекції безоплатно.
За даними світової спеціалізованої літератури відмінним вважається показник 2,5-3%.
Отже, підходьте до вибору вашого пластичного хірурга дуже ретельно. Поцікавтеся, де він навчався, де отримував сертифікацію, де практикував. Скільки він провів саме такий вид операцій як ваша та скільки у нього було ускладнень.
А я запрошую вас на консультацію. Буду радий допомогти.