Свіжі новини:

Левицький Роман Миронович. Пластичний хірург про абдомінопластику


Пластика живота,
абдомінопластика  https://plasticsurgery.kiev.ua/abdominoplastika-plastika-zhivota/?lang=uk (англійською: Tummy tuck) – це операція, що користується великою популярністю як серед жінок, так і серед чоловіків, незалежно від їхнього віку – каже Левицький Роман Миронович

Альтернативою є  полімолочна кислота – неінвазивна стимуляція вироблення колагену.

Пластика живота ( абдомінопластика ) може бути виконана без операції з видалення смужки шкіри та жиру.

Все, що вам потрібно, це  ліпосакція  та покращення натягу шкіри за допомогою відповідних пристроїв.

Все робиться невеликими надрізами унизу живота (4 – 5 мм), які після процедури непомітні.

Таким чином, абдомінопластика  може бути мінімально інвазивною процедурою.

Хірургічна абдомінопластика. Що про це розповів Роман Миронович Левицький

Традиційна хірургія полягає у видаленні надлишкової шкіри та жирової складки на животі та відновленні ослаблених або розділених м’язів до їх належного виду та функції.

Під час операції абдомінопластики також значною мірою видаляються розтяжки на  животі. Іноді ця операція супроводжується ліпосакцією (особливо в епігастральній ділянці та бічних відділах) або вправлення грижі живота.

Абдомінопластика – Побічні ефекти

Через широку післяопераційну рану наслідком процедури є біль, набряк, а іноді й порушення чутливості, які поступово повертаються.

Як і за будь-якої хірургічної процедури, вона пов’язана з ризиком ускладнень, таких як гематома, інфекція та некроз шкіри.

Результатом цих ускладнень може стати тривале загоєння і, як наслідок, непривабливі гіпертрофічні рубці. Ускладнення можна запобігти, використовуючи відповідні ліки та методи лікування, і найголовніше, важливо дотримуватися лікарських рекомендацій.

Рекомендації після операції від Романа Мироновича Левицького

  • Протягом перших 2-3 тижнів після операції слід уникати дій, що вимагають фізичних зусиль (наприклад, прибирання, збирання пилососом, миття рук тощо).
  • Протягом шести тижнів поспіль після операції забороняється займатися будь-якими видами спорту (аеробікою, тренажерним залом, плаванням тощо)
  • До 6 місяців після операції не можна користуватися сауною та солярієм; також слід уникати інтенсивної засмаги
Читайте також:   Роман Левицький – пластична хірургія, яку кваліфікацію та досвід повинен мати ваш пластичний хірург

Інші методи покращення кольору шкіри:

  • Мікроголки радіочастотні
  • Багата тромбоцитами плазма
Читайте також:  Делают гешефт. Когда ждать скачка доллара

Методи зменшення жирових відкладень

  • Інфразвукова ліпосакція NIL –  ліпосакція
  • Ліполіз

ПОКАЗКИ ДО ПЛАСТИКИ ЖИВОТА:

  • Живіт після вагітності: в’ялі м’язи живота, розтяжки, в’яла шкіра
  • Надлишок в’ялої шкіри на животі через сильну втрату ваги
  • Черевна  грижа

ХІД ОПЕРАЦІЇ

Підтяжка живота  – операція, що проводиться під загальним наркозом. Залежно від складності процедури вона може зайняти від 2 до 4 годин.

Залежно від потреб пацієнта може бути виконана повна, мала чи зворотна пластика живота.

Повна підтяжка живота – традиційний спосіб

Ця операція полягає у виконанні одного з декількох видів розрізів (залежно від рішення хірурга) над лобковим симфізом так, щоб рубець був найменш помітний, і подальшому розсіченні жирово-шкірної складки від високої черевної фасції до реберних дуг.

Це дозволяє шкірі максимально сповзти вниз і після відповідного розтягнення видалити непотрібну зайву шкіру разом з можливими розтяжками і шрамами від інших операцій.

Попередньо робиться надріз навколо пупка, щоб він залишався на місці, а наприкінці процедури його вшивають у нове місце, але на тій самій висоті, що й раніше.

Перед ушиванням рани, при необхідності, відновлюють піхву прямого м’яза живота, щоб зміцнити передню черевну стінку.

Післяопераційні рекомендації:

Протягом першого тижня рекомендується починати повільно та переходити із зігнутого положення у вертикальне. Рекомендується носити еластичний пояс для прискорення загоєння і зменшення можливості скупчення рідини під шкірно-жировим клаптем, що відшарувався. Антикоагулянти слід використовувати протягом перших 7-10 днів.

Повернутись до роботи зазвичай можна через 2 тижні. Ви повинні залишатися в клініці протягом 2 днів після операції. Карбокситерапія рекомендується при шрамах для покращення загоєння. Також бажано використати відповідні мазі від шрамів.

Читайте також:   «Анаконда» у дії: як Росія програє нову «холодну війну»

Підтяжка живота – ефект

Читайте також:  В Киеве запретили торговать мясом и молоком на рынках

Ефектом лікування є покращення форми тіла та зовнішнього вигляду живота, а також значне покращення самопочуття. Після операції пацієнт отримує фігуру тіла, що влаштовує його, особливо якщо раніше у нього було значно ослаблена м’язова напруга і надмірно розтягнута шкіра живота.

Однак пацієнт повинен знати, що для досягнення подальшої корекції фігури необхідно дотримуватися дієти та відповідної програми вправ. Цей тип операції є підтримуючим методом і може замінити втрату ваги чи фізичні вправи.

Підтяжка живота без скальпеля

Альтернативою хірургічної  абдомінопластики є радіочастотна мікроголка або полімолочна кислота.

Процедури проводять з інтервалом 3-4 тижні для посилення ефекту (прискорення ефекту можна поєднувати зі збагаченою тромбоцитами плазмою). При необхідності може бути виконана ліпосакція.

Перевагою процедури є відсутність рубців, під час лікування можна проводити звичайну професійну діяльність. Власне, залишивши крісло після процедури, можна повернутись до звичайної життєдіяльності.

Левицький Роман Миронович

https://plasticsurgery.kiev.ua/?lang=uk

 

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: