Свіжі новини:

Лікування карієсу без болю в Києві на Позняках

Однією з головних перепон на шляху до стоматологічної клініки в Києві є страх болю. І це природно, адже больові відчуття негативно впливають не просто на наш настрій. Вони руйнують клітини головного мозку і можуть привести людину до втрати свідомості. Найбільшим больовим страхопудом будь-якої стоматології в Києві завжди була бормашина. В це важко повірити, але інноваційні технології у сфері стоматології можуть тепер звільнити сучасні клініки від цього жахливого агрегату. Щоправда, нині він ще потрібний для пацієнтів із глибоким карієсом. Від тортур бормашини убезпечують себе ті, хто звик відвідувати стоматолога у Києві на Позняках раз в півроку.

Чому треба регулярно відвідувати стоматолога

Періодичні візити до стоматології в Києві на Позняках – це не забаганка лікарів, а важлива умова нашого здоров’я. Адже карієс є підступною хворобою, він руйнує зуби повільно, непомітно. А зруйновані зуби – це не тільки їхній неестетичний вигляд і поганий запах із рота. Хворі зуби стають причиною різних болячок не лише у ротовій порожнині, а й у кишково-шлунковому тракті, оскільки ми не можемо якісно пережовувати їжу.

Карієс, який спричиняє інші види хвороб зубів, став однією із найбільших проблем людства, пов’язаних зі здоров’ям. А точніше, з його відсутністю. Адже лише 2 % населення Землі має здорові зуби. Статистика захворювань зубів жахає: до стоматолога звертається 90 % дітей з молочними зубами, 80 % підлітків, та майже 100 % дорослих.

Однією з головних причин виникнення карієсу є зловживання солодощами, багатими вуглеводами. Ми рідко задовольняємо свою природну потребу в солодкому смакові внаслідок природних продуктів – різноманітних свіжих та сушених фруктів та меду. Їх тепер замінив цукор, який міститься у різноманітних кондитерських виробах. А вони користуються особливою популярністю саме там, де люди, через невирішені соціальні проблеми схильні до депресій і заїдають їх тістечками та цукерками.

Читайте також:  Рейтинг Кличка вчетверо вищий, ніж у найближчого конкурента, - опитування "Рейтингу". ІНФОГРАФІКА

Профілактика карієсу

В Києві окрім відвідування стоматолога на Позняках – головної профілактичної міри запобігання карієсу, – до найбільш дієвих належить догляд за зубами. Їх треба чистити хорошою пастою мінімум двічі на день, полоскати рота після кожного приймання їжі, користуватися ниткою для зубів та раз на три місяці міняти зубну щітку. Окрім виконання цих головних порад важливо налагодити правильне харчування. Воно ж передбачає в якості обов’язкових такі продукти:

  • сир, молоко, кунжут, які містять багато кальцію;
  • горіхи, що дають організмові потрібні йому мікроелементи;
  • багата на фітонциди цибуля;
  • продукти, що містять багато фтору, до яких належать морські водорості, фторовані сода та вода;
  • тверді фрукти та овочі, які не лише забезпечують організм вітамінами та мінералами, а й очищають зуби від нальоту, який спричиняє карієс.

Лікування карієсу без бормашини в Києві

Метод мікроабразивної обробки хворого зуба застосовується на початкових стадіях лікування карієсу. Не зволікайте з відвідуванням стоматологічної клініки в Києві (Позняки), помітивши потемніння зуба чи коричневі цяточки на ньому. У цьому випадку лікування обійдеться без больових та інших неприємних відчуттів, які приносить бормашина. До всього ж, ви уникнете шкідливості для здоров’я анестезії. Метод інфільтрації за допомогою системи ICON допомагає зберегти неураженою здорову частину зуба, що неможливо при застосуванні бормашини.

Сучасне, безболісне лікування в Києві початкових стадій карієсу займає 20-25 хвилин. Новий препарат ICON цілюще діє на емаль, перетворюючи її крихку та пористу, зруйновану карієсом поверхню, у тверду та блискучу. Спеціальний полімер, проникаючи в пори ураженого хворобою зуба, покриває його міцним, стійким до агресивного середовища шаром і повертає йому природний колір.

То ж ніхто, окрім вас та лікаря, не знатиме, що ваші зуби вразив карієс. За умови, звичайно, що ви вчасно звернулись в хорошу стоматологічну клініку Элма. Адже тепер в Києві діють прекрасні стоматологи на Позняках, які застосовують інноваційні, безболісні методи лікування зубів без сверління дирок.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: