Свіжі новини:

Міністр у справах ветеранів Коляда О.В. – не мій міністр – “Кіборг” підполковник Віталій Баранов (Біба)

27 вересня цього року я написав відкритого листа та подав заяву про припинення своїх повноважень в Громадській раді при Міністерстві у справах ветеранів. Багато хто дорікав мене тим що я підвів тих, хто за мене голосували. Але я прийняв правильне рішення і поясню чому: Останнім часом патріотичне суспільство живе обговоренням кроків урядовців пов’язаних ОРДЛО.

Всі, кому не байдуже майбутнє України, висловили своє ставлення до підписання документів пов’язаних з так званою формулою Штайнмаєра. Обласні, районні, міські та селищні Ради, громадські організації, пересічні громадяни, висловились проти такого вирішення війни на Сході.

А громадська рада при Міністерстві у справах ветеранів не висловила своєї позиції, із-за браку часу, чи відсутності вказівок від тих, хто сфальсифікував тоді ті вибори. Адже підписуючи відкритий лист я написав хто має честь та совість підтримає, таких в громадській раді не знайшлося, тому що якби були, вони б запропонували провести термінові збори громадської ради для обговорення питання підписання представником президента України Кучмою Л.Д., формули Штайнмаєра, прийняти рішення і як підсумок виступити з заявою.

Цього не сталося, своїм мовчанням вони показують, що згідні з діями уряду щодо вирішення з допомогою формули Штайнмаєра війни на Сході України. Це ще раз підкреслює те, що моє рішення та звернення правильні. Хоча я знаю в громадській раді багато порядних людей, але щось їх зтримує, або заважає мислити та діяти по совісті.

Рада ветеранів, яка асоціює себе, як борець за права ветеранів, також не висловила своєї позиції. Один із відомих волонтерів, дорікаючи мене, сказав що єдина легітимна організація, яка має право представляти інтереси ветеранів в міністерстві у справах ветеранів це рада ветеранів, решта ніхто і ніяк. Так вони також не знайшли часу та місця, щоб зібратись з цього приводу. Хоча перед цим, помпезно проводили свої зібрання по регіонах, де обговорювали різні питання, а коли стало питання збереження держави, часу не знайшлося. До складу ради ветеранів входять багато людей яких я поважаю, яких рахую патріотами, але в даному випадку не розумію, чому вони не висловлюють свою точку зору, могли б скликати термінові збори і висловити свою позицію. Якщо мовчать, значить їх все влаштовує.

Читайте також:  Мэр Днепра: если это децентрализация, то я тогда - китайский лётчик

Виходить, що і рада ветеранів підтримує «мирне» вирішення конфлікту на Сході України. Рух ветеранів України, який одноосібно від імені всіх ветеранів, висунув на посади в Міністерстві у справах ветеранів, своїх людей, не виступив з заявою, та не пояснює пересічним ветеранам, чому їх висуванців, представники влади возять по регіонах і показують людям, де вони агітують , роз’яснюють громадянам, про користь «мирного» врегулювання конфлікту, за антиукраїнським сценарієм. На даний момент міністерство у справах «ветеринарів», як його називає заступник міністра Колумбет, виконує роль маріонетки, виконуючи вказівки влади, а не волю більшості ветеранів . І ніхто не запитає у них за це. Це приклад політизації міністерства, тому не надійтеся на те що вони будуть нас підтримувати. Їх головна задача залишитись при владі, відкрити побільше ветеранських хабів, які простий ветеран не відвідує за відсутності часу та коштів, замість відкриття робочих місць для ветеранів з гідною зарплатнею.

Все написане вище вказує на те, що частина ветеранів поступилися своїми принципами, правилами братерства, справедливості. Мені боляче було чути від ветеранів яких я вважав принциповими, що вони здались, тому що у тих є адмінресурс та фінансування. Не за це ми браття воювали. 14 жовтня відбудеться марш на Майдані і не встигне охолонути асфальт після проходження і крайня колона ветеранів ще не вийде на Хрещатик, як групка ветеранів побіжить на Банкову, за прикладом маршу 24 серпня, з доповіддю що це вони організували марш і пропозицією про висування на призначення від ветеранського руху своїх «ветеринарів», які будуть вірно служити кому вкажуть.

Після 14 жовтня очікуйте чергове призначення. Такі дії і приводять до роз’єднання ветеранів, коли одна частина нехтує іншою частиною, для задоволення особистих потреб і на користь тих, кому такий стан справ задовольняє. Такі дії приведуть до спаплюження ветеранського руху і ветеранів. Для протидії цьому пропоную: провести об’єднуючий з’їзд ветеранів України з максимальним залученням регіонів для обговорення дій по протидії здачі України, напрямок спільних дій щодо розбудови України, розбудова та розвиток ветеранського руху та інших важливих питань, сформувати в кожному регіоні регіональний комітет та інші ветеранські питання;
P.S.

Читайте також:  4 причины остановить свой выбор на стоматологической клиники Татьяны Коновой и забыть о зубной боли

Міністерство у справах ветеранів яке на даний момент – не міністерство яке створено для ветеранів
Це не те на що очікувала ветеранська спільнота від міністерства у справах ветеранів.

 

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: