Свіжі новини:

Новий «зелений» політик Верещук обіцяє киянам “совок”

Як інформує портал «В Україні» український блогер Олександр Олексієвець пише на своїй сторінці в Facebook, кандидат на мера Києва від «Слуги народу» Верещук не перша і не остання, хто обіцяє виборцям державне регулювання цін. Кожна виборча кампанія в Україні проходить зі спогадами про чудову радянське минуле. Чи не тому, що політики такі погані, а тому, що цього хочуть виборці.
Блогер зазначає, ті ж 42%, що люблять Росію, насправді люблять не Росію, а СРСР. Вірніше, його міфи. Міф про безкоштовні квартирах, які були зовсім не безкоштовними, а будувалися з доходів підприємств, які недоплачували своїм робітникам. Міф про краще морозиво в картонних стаканчиках. Міф про підкорення космосу, яке було ніяк не підкорення космосу, а банальним пошуком найкращого варіанта, як доставити атомну бомбу в США. Любителі СРСР хапаються за будь-яку можливість повернути з «совка» хоч щось: хоч «паперову» ковбасу по 2.20, хоч Гулаг для сусідів, які зажерлися і їздять на Ланосі. І коли «нові» «зелені» політики, роблять ставку на «совок», виникає велике питання до їх прихильників: а, що тут нового?

«Дуже хотілося б відправити любителів «совка» разом з Верещук в СРСР, щоб вони хоч раз доїхали на роботу кращими в світі радянськими автобусами, де за 5 копійок їм відтопчуть пальці, відіб’ють нирки, вкрадуть гаманець і раз п’ятнадцять проклянуть», – написав блогер .

Нагадаємо, Ірина Верещук заявила, що держава повинна регулювати ціни на ключові соціальні продукти:

Читайте також:  Під забудову Вавришу. Як «слуга» Ткаченко знищив Одеську кіностудію

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: