Свіжі новини:

Роман Левицький – буквар з пластичної хірургії для наших часів пандемії

Пластичний хірург з Роман Левицький розповідає про підтяжку обличчя, зменьшення живота тощо.

Велика ймовірність, що за останні півтора року ви більше дивилися на своє обличчя, ніж будь-коли раніше, завдяки повсюдній поширеності опцій відеоконференцій, як-от Zoom, під час пандемії як способу для працівників (а також друзів і сімей) дистанційно підключатися . Зі згаданим “бумом масштабування” з’явилися новини про зростання пластичної хірургії, що свідчить про те, що всі години, які проводилися під час відеодзвінків, зробили людей більш прискипливими до своєї зовнішністі, яку вони хотіли б змінити.  

Отже, якщо ви теж знайшли цю сторінку, погугливши, з чого саме складається макіяж для мами, або лише які наповнювачі є найпопулярнішими, будьте впевнені – ви не самотні. Ми попросили пластичного хірурга Романа Левицького, допомогти пояснити в зручній для користувача формі деякі найпопулярніші процедури: макіяж для мам, підтяжка обличчя, збільшення грудей, зменьшення живота, та ін’єкції.

Одним з ключових моментів, які слід пам’ятати, є те, що хірургія – це все -таки хірургія. «Можуть бути шрами і, як правило, час відновлення. При будь-якій процедурі буде початкова фаза набряку», – каже доктор Левицький. «Ніхто не прокидається з операційної, готовий продемонструвати свої нові тіла. Якщо вас чекають якісь події чи поїздки, обов’язково обговоріть час із хірургом”.

Також надзвичайно важливо провести своє дослідження та обрати добре перевіреного, сертифікованого пластичного хірурга для цих та будь-яких інших процедур, включаючи неінвазивні процедури, такі як наповнювачі. Іноді ви зустрінете оголошення, що рекламують косметичного хірурга, але ви повинні знати, що це не те саме, що пластичний хірург.

Обов’язково зверніться до пластичного хірурга, з сертифікатом, тому що ці лікарі витратили набагато більше часу на проходження спеціалізованого навчання, необхідного для забезпечення безпеки та оптимальних результатів.

І майте на увазі: «Дуже спокусливо дивитися на Instagram на сторінці постачальника, щоб побачити приголомшливе «до і після», але лікарі демонструють свої найкращі роботи, – каже доктор левицький. Тому знайте, що як споживачеві завжди доречно попросити побачити фотографії лікаря «до і після», щоб мати уявлення про те, чого очікувати.

Підтяжка обличчя

Що таке підтяжка обличчя?  

Підтяжка обличчя – це загальний термін для підтяжки тканин обличчя, які з часом стають обвислими», – пояснює доктор Роман Левицький. Це включає не тільки хірургічну підтяжку обличчя, але, як правило, також комбінацію омолодження тканин під шкірою, а також самої шкіри — шляхом підтяжки”

Читайте також:  Сергей Токарев. Спонсор ЛДНР хочет получить украинское гражданство и взять под контроль IT-отрасль Украины

Хоча традиційно підтяжку обличчя робили пацієнтам старше 60 років, доктор Роман Левицький каже, що сучасні методи, такі як мінімальна або обмежена підтяжка обличчя, яку він  виконує, можна робити пацієнтам після 40 років. Це може привести до природного вигляду, а також бути менш складним, що означає тривалі результати з меншою кількістю потенційних ускладнень.

Скільки триває операція і скільки триває відновлення?  

Залежно від того, скільки додаткових процедур омолодження ви можете провести під час операції з підтяжки обличчя, це може зайняти від двох з половиною годин до семи годин. Щодо часу відновлення, доктор Левицький зазначає, що якщо ви працюєте сидячим, то, можливо, буде реально відновити роботу за тиждень.

Скільки триває ефект від підтяжки обличчя?

Ефект від підтяжки обличчя може тривати від восьми до 12 років, але результати змінюються залежно від того, наскільки добре ви доглядаєте за своєю шкірою, і якщо ви уникаєте сонячних опіків, зазначає доктор Левицький. Таке довголіття є однією з основних переваг підтяжки обличчя разом із природним виглядом. Якщо зробити все правильно, підтяжка обличчя повинна бути непомітною для випадкового спостерігача.

Збільшення грудей

Що таке збільшення грудей? 

Збільшення грудей зазвичай включає в себе певний тип імплантату, який збільшує обсяг і проекцію ваших грудей, каже пластичний хірург Роман Левицький. В даний час все більша кількість збільшення грудей проводиться за допомогою жирової трансплантації, але більшість випадків все ще стосується імплантату. Однією з переваг збільшення грудей, каже доктор Левицький, є негайні результати.

Скільки триває операція і скільки триває відновлення?  

Збільшення грудей зазвичай займає близько півтори години, а відновлення займає приблизно один -два тижні, залежно від вашої роботи або рівня активності, говорить доктор левицький.

Скільки триває ефект від збільшення грудей?

Вам слід планувати періодичний огляд грудних імплантатів, бажано щороку. Хоча імплантати грудей іноді можуть тривати все життя пацієнта, Але жінкам рекомендується міняти імплантати кожні десять років, говорить доктор Роман Левицький.

Причина, пояснює він, полягає в тому, що імплантати схильні до розривів, зморщування і слабкості стінки імплантату. Заміна імплантатів допомагає запобігти майбутнім проблемам, таким як розрив або навіть дуже рідкісні стани, такі як анапластична великоклітинна лімфома грудей (BIA-ALCL).

Читайте також:  Ігор Молоток провів особистий прийом громадян (ВІДЕО)

Важливо бути поінформованим про всі потенційні ризики та переваги операції з імплантації грудей. “Якщо молода жінка отримує імплантати, швидше за все, це не єдині імплантати, які вона матиме протягом свого життя”, – додає доктор Левицький.

Підтяжка живота без зливу

Підтяжка живота (також звана абдомінопластика) – поширена процедура. Але інший тип абдомінопластики, який називається «без зливу живота», пропонує деякі важливі переваги.

У той час як традиційне втягування живота використовує хірургічні дренажі для запобігання накопиченню рідини і вимагає від пацієнтів регулярно спорожняти свої дренажі, відновлюючись після процедури вдома, як випливає з назви, зливання живота без зливу спрощує відновлення, усуваючи цей дещо неприємний крок. Пластичний хірург Роман Левицький пояснює, що це тому, що модифікована процедура дозволяє зменшити напругу на останньому розрізі. Зменьшення живота без зливу також потенційно може призвести до менш помітних рубців.

Скільки триває операція і скільки триває відновлення? 

За словами доктора Левицького, абдомінопластика може зайняти три -чотири години, а відновлення зазвичай триває від одного до двох тижнів, залежно від вимог роботи та активності людини.

Скільки триває ефект підтяжки живота без зливу?

Якщо ви підтримуєте стабільну вагу і не завагітнієте, то, можливо, більше ніколи не доведеться виконувати повторну процедуру говорить доктор Роман Левицький.

Ін’єкції

Що таке ін’єкції?  

Термін «ін’єкційні препарати» відноситься до лікування (тобто ліки, ліки або тканина), які вводяться під шкіру за допомогою дуже маленької голки або крихітної трубки (мікроканюлі), або для забезпечення підйому та об’єму, або для розслаблення м’язів і зморшок. Доктор Левицький каже, що найпоширеніші види ін’єкцій – це ботокс та наповнювачі , такі як Juvéderm ® або Restylane ® .

Ботокс

«Ботокс – це нейромодулятор і, мабуть, найчастіше використовується для ін’єкцій. Це вважається золотим стандартом, з яким порівнюють інші нейромодулятори, такі як Dysport ® , Xeomin ® та Jeuveau ® “ , – говорить доктор Левицький. Ботокс зазвичай використовується у верхній третині обличчя, хоча він також може використовуватися в області шиї та нижньої частини обличчя. Доктор Левицький каже, що його типовий пацієнт з ботоксом отримує 30-50 одиниць, які розпорошуються у вигляді дуже цілеспрямованих ін’єкцій у верхню частину обличчя або лоб, брови, область між бровами та навколо носа або очей.

Читайте також:  «Заметіль-2022»: Тактична авіація наносить ракетно-бомбові удари по танкових колонах (ВІДЕО)

Ботокс вводять надзвичайно тонкими голками, які майже такі ж маленькі, як голки для акупунктури. Як правило, анестезія не потрібна. Після процедури, однак, для мінімізації дискомфорту часто використовуються вібраційні інструменти, пакети з льодом та місцеві анестетики, – каже пластичний хірург Роман Левицький

Наповнювачі

Наповнювачі включають такі продукти, як Juvéderm та Restylane. Доктор Левицький пояснює, що ці наповнювачі виготовлені з синтетично виробленої гіалуронової кислоти, яка «по суті є складним цукром, отриманим із тих самих сполук, які спостерігаються в суглобовій рідині та інших тканинах організму». Однією з переваг гіалуронової кислоти є те, що практично немає шансів на алергічну реакцію або відторгнення продукту –  говорить доктор Левицький. “Таким чином, цей тип наповнювача є популярним і безпечним”, – говорить він.

Доктор Роман Левицький каже, що найбільш поширеними областями, де пацієнти отримують наповнювачі, є «лінії дужок» або носогубні складки разом із щоками та/або губами (які стали особливо популярними за останні кілька років).

“Хоча багато лікарів виконують ці процедури, люди повинні наполегливо розглянути пластичних хірургів, дерматологів або пластичних хірургів обличчя, які спеціально навчені цим естетичним процедурам”,-каже доктор Левицький

Скільки часу займають ін’єкції та скільки триває відновлення?  

Ботокс може зайняти всього п’ять -десять хвилин, тоді як наповнювачі зазвичай можуть зайняти трохи більше часу, говорить доктор Роман Левицький. Відновлення є мінімальним і зазвичай може зайняти від 24 годин до кількох днів.

Скільки тривають ін’єкції? 

Усі нейромодулятори слід повторювати кожні три -чотири місяці. Пластичний хірург Роман Левицький каже, що ботокс починає проявляти свою дію приблизно від трьох до п’яти днів. Повна користь проявляється приблизно через два тижні.

Термін служби наповнювачів залежить від того, наскільки глибоко введена ін’єкція, від конкретного використовуваного продукту та молекулярного розміру сполуки, говорить доктор Левицький. Чим густіше продукт, тим довше буде результат. Більш товсті продукти можуть діяти до двох років і більше, тоді як менші або тонкі ін’єкції можуть діяти кілька місяців, але в результаті вони отримують більш м’який і природний ефект.

«Я рекомендую пацієнтам намагатися повідомити свої цілі та довіряти своєму лікарю, щоб вибрати найбільш відповідний продукт для їхніх потреб», – каже доктор Левицький.

Додайте свій відгук

%d bloggers like this: