Свіжі новини:

Особливості полікарбонату: застосування і характеристики

Ринок будівельних матеріалів України щорічно зростає. Цьому сприяє розвиток технологій, які покликані істотно спростити будівельні роботи та змінити зовнішній вигляд конструкцій.
Серед подібних матеріалів особливе місце займає полікарбонат, купити в Києві його можна в багатьох інтернет-магазинах. Його властивості прекрасно підходять для різних цілей, а підвищена міцність стала визначальним фактором для спорудження світлопрозорих конструкцій.

Опис полікарбонату

Сам по собі матеріал є термопластичних полімером, який виходить в результаті конденсації двох речовин – ацетону і фенолу. Вони перетворюються в гранули, після чого за допомогою спеціальної технології вони набувають вигляду пластикових листів. За рахунок особливого процесу виробництва матеріалу надаються високі показники:

• міцність,
• стійкість до перепадів температури,
• ударна в’язкість.

Виробники пропонують два варіанти полікарбонату

Плоскі листи матеріалу не мають рельєфу на поверхні і застосовуються для будівництва вітрин магазинів, а також при склінні будівель. Також з такого типу полікарбонату роблять предмети інтер’єру.
Хвилястий матеріал нагадує за структурою шифер. Така форма листів дозволяє ефективно відводити воду з покрівлі, а тому і основною сферою застосування матеріалу є спорудження навісів і альтанок.

Особливості полікарбонату

При покупці будівельних матеріалів важливо заздалегідь вивчати характеристики товару, а також основні варіанти його використання. Полікарбонат – не виняток. Параметри будь-якого полімеру найчастіше визначають область застосування матеріалу, а тому про них варто дізнатися заздалегідь.

Міцність. Ця особливість полікарбонату зробила полімер настільки популярним у господарів дачних ділянок: за допомогою цього термопласта споруджуються теплиці. За рахунок міцних листів полікарбонату конструкції здатні справлятися з серйозними навантаженнями, в тому числі сильними поривами вітру, опадами і морозами. Також підтверджена міцність матеріалу і при ударних впливах.

Читайте також:  Вадим Слюсарев и нардеп Андрей Одарченко на службе Кили Азирова

Гнучкість. Рельєфний або гладкий, полікарбонат здатний в нормальних умовах згинатися. Цей показник робить можливим спорудження аркових конструкцій, що також захищає їх від скупчення зайвої вологи або снігу на поверхні теплиці. Втім, що стосується саме монолітних листів полікарбонату, то показники його гнучкості дещо менше, ніж у стільникового матеріалу.

Стійкість до хімічних впливів. Оскільки полікарбонат є термопластичних полімером, він не боїться агресивного середовища. Тому матеріал впорається зі спиртом, слабкими розчинами кислот або органічними жирами. Тому конструкції з листів термопласту можна спокійно мити різними засобами, а також проводити роботи різних типів (наприклад, знезараження грунту всередині теплиці).

Ізоляція. полікарбонат в порівнянні зі склом краще показує себе з боку теплоізоляції. Теплиці, накриті такими листами, досить швидко накопичують тепло і затримують його в просторі, саме тому люди, що займаються дачним господарством, вибирають цей варіант для будівництва парників.

Крім того, полікарбонат має прекрасну звукоізоляцією і світлопропускання, що розширює сфери його застосування.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: