Свіжі новини:

Волонтери батальйону “Автомайдан” передали на передову систему для перехоплення ворожих дронів (ВІДЕО)

Автомайдан передав АНТИДРОН військовим на передову для перехоплення безпілотників.

У 2014-2015 році на початку війни, Батальйон Атомайдан, надавав волонтерську допомогу бойовим авіаційним підрозділам ЗСУ. Зараз в 2019 році на 6 рік війни держава так і не здатна забезпечити захисників сучасними системами, а новини з атаками дронів наших захістників ми бачимо постійно.

Військові скаржаться на відсутність на передовій антидронних систем на лінії розмежування, в зонах арсеналів боєприпасів і ПММ. Часто після нальотів беспілотніков- розвідників починається прицільний вогонь, а ночами закидаються осколкові боєприпаси на позиції наших захисників. І в цей момент дуже важливо попередити солдат про наближення дрона, щоб встигнути сховатися в бліндаж і почати протидію атаки. Візуально виявити дрон далі 300 метрів, майже не можливо, а тим паче вночі. Система дозволяє виявити дрон на відстані до 2 км і вказати з якого напрямку.

Активісти Автомайдану зібрали кошти і встановили на передовій, в самому гарячому місці спільно з керівніцтвом Генштабу ЗСУ, сучасний комплекс виявлення бесполотніков які пройшли військові випробування и польові тестування АвтоМайдану. Військових навчили роботі з системою, а фахівці здійснюють супровід системи.

Зрозуміло, що подібних систем потрібно сотні і на передовій і в тилу на особливо важливих військових об’єктах, але у волонтерів Автомайдану немає таких ресурсів щоб забезпечити всі потреби армії.

Наш антидрон вже захищає небо над нашими захисниками на 4 кілометрах передовий. Військові обіцяють нам повідомляти скільки дронів буде перехоплено нашою системою.
Про що ми будемо повідомляти на цій сторінці.

Слава Україні!

Дякуємо команду фахівців https://admu.com.ua/ за допомогу та підтримку

Читайте також:  Особенности автокранов XCMG

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: