Пт. Лип 24th, 2020

В Україні

Громадсько-аналітичний портал

Попит на металопрокат в Україні скоро може зрости

1 min read

Що відбувається на ринку металопрокату в Україні?  Чи допоможуть інвестиції? Як працюють аферисти на ринку металопрокату, та як вибрати порядну компанію з продажу сталевого прокату? На що звертати увагу, купуючи метал через Інтернет? Про це все читаємо в статті.

Попри всю критику нинішньої влади, мало хто із серйозних експертів висловлює недовіру до теперішнього складу Кабміну. Амбіції й фаховість членів нової урядової команди, нещодавно сформованої та очоленої Олексієм Гончаруком, дають підстави сподіватися на реальні реформи. Перш за все, в економіці. Про те, що українці їх зачекалися, і що вони прагнуть оновлення усіх сфер життя, якраз і свідчать результати останніх виборів.

Без інвестицій наш “потяг” так і залишить на запасній колії

Нагадаємо, що в перекладі з англійської слово invest перекладається як «вкладати». І саме це поняття дає нам розуміння психології інвестора. На відміну від мецената, від якого очікують благодійних акцій, він вкладає свій капітал з метою отримання прибутку. А для цього, перш за все, повинні працювати цивілізовані закони ринку.

Зараз у нас активно дискутується питання, яким інвестиціям надати перевагу – вітчизняним, чи іноземним. Проти останніх побутує упереджена думка, ніби то вони не підживлять, а, навпаки, знекровлять економіку України. Бо, мовляв, вивезуть звідси щось цінне. Ринок землі, яку боїмось втратити, – і є нині найболючішим нашим питанням. Але воно вимагає окремої розмови.
Дані прогнози аналітиків стосуються промисловості та будівництва. А вони, як відомо, вимагають дуже серйозних капіталовкладень. І їх, швидше за все, варто чекати саме від іноземних інвесторів. Єдине, що для цього треба зробити – підрубати корінь тотальної корупції й встановити в країні єдині правила гри для всіх учасників вітчизняної бізнес-сфери. Зрозуміло, що дані умови мають забезпечити чесні, незалежні суди. Перевага іноземних інвесторів полягає якраз у тому, що більшість з них, по-перше, хоче і вміє вести чесний прозорий бізнес. По-друге, вони більшою мірою, аніж наші підприємці, схильні розраховувати на захист своїх капіталовкладень з боку міжнародних арбітрів.

Якісний металопрокат спонукає до розвитку машинобудування

Завдяки розвинутому у нас ринку металопрокату і наявності недорогої, по зрівнянні з Європою, робочої сили, схиляє потенційних інвесторів до розвитку на теренах України машинобудування. При тому, різних його сфер. Включаючи – маємо пам’ятати й про війну на Донбасі, – виробництва надсучасних зразків військової техніки. Потенційні можливості розвитку суднобудування (а також ремонту суден), автомобілебудування, збільшення обсягів промислового та житлового будівництва, не кажучи вже про виробництво популярної у споживача побутової техніки – все це призведе до зростання попиту на металопрокат.

Спеціалісти уже прораховують, які види стального прокату, перш за все, будуть найбільшим попитом на ринку. То ж у виграші залишаться ті його виробники та реалізатори, які пропонують гарантовано якісний товар за прийнятними цінами. Нагадаємо, що наші українські металобази в Києві пропонують широкий асортимент виробів, які застосовуються як у промисловій сфері, так і у будівництві. А це, перш за все, листовий прокат, арматура, труби різного профілю, двутавр…

Шахрайство на ринку металопрокату

Зростання попиту на вироби металопрокату виявляється уже навіть у тому, що на цьому ринку останнім часом збільшилась кількість шахраїв. Схема їх діяльності напрацьована у нас давно: відкриття фіктивних фірм з усіма необхідними атрибутами та реквізитами, приймають заявки на товар і потребують передоплату, а потім – раптове зникають, коли виникає загроза судових позовів. Важливо пам’ятати, що вводячи покупців в оману, вони часто прикриваються чужими металобазами, видаючи їх за свої.

Як знайти надійну металобазу в Києві й Україні?

В Україні не так багато компаній, які викликають максимальну довіру покупців у співвідношенні якості металу та його ціни. Перш за все, треба звертати увагу на ті компанії, які давно працюють на ринку України й добре себе зарекомендували.

Наші журналісти провели розслідування у цій ніші, в якій виявили найкращу металобазу за багатьма параметрами. Слідуючи з описання, можна з упевненістю порадити інтернет-магазин металопрокату у Києві. За статистикою компанія “Стіллар” є лідером з продажу металопрокату в Україні, та має розумну ціну, високу якість й відмінний сервіс. Адже протягом багатьох років ця компанія зарекомендувала себе як чесний постачальник металу не тільки в Києві, а й по всій Україні. Ви можете самі порівняти ціни на металопрокат та переглянути відгуки покупців. Щоб переконатися в достовірності цієї інформації металобази, кожен може скористатися пошуковою системою Google.

Додайте свій відгук

Соцмережі

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.