Свіжі новини:

Попит на металопрокат в Україні скоро може зрости

Що відбувається на ринку металопрокату в Україні?  Чи допоможуть інвестиції? Як працюють аферисти на ринку металопрокату, та як вибрати порядну компанію з продажу сталевого прокату? На що звертати увагу, купуючи метал через Інтернет? Про це все читаємо в статті.

Попри всю критику нинішньої влади, мало хто із серйозних експертів висловлює недовіру до теперішнього складу Кабміну. Амбіції й фаховість членів нової урядової команди, нещодавно сформованої та очоленої Олексієм Гончаруком, дають підстави сподіватися на реальні реформи. Перш за все, в економіці. Про те, що українці їх зачекалися, і що вони прагнуть оновлення усіх сфер життя, якраз і свідчать результати останніх виборів.

Без інвестицій наш “потяг” так і залишить на запасній колії

Нагадаємо, що в перекладі з англійської слово invest перекладається як «вкладати». І саме це поняття дає нам розуміння психології інвестора. На відміну від мецената, від якого очікують благодійних акцій, він вкладає свій капітал з метою отримання прибутку. А для цього, перш за все, повинні працювати цивілізовані закони ринку.

Зараз у нас активно дискутується питання, яким інвестиціям надати перевагу – вітчизняним, чи іноземним. Проти останніх побутує упереджена думка, ніби то вони не підживлять, а, навпаки, знекровлять економіку України. Бо, мовляв, вивезуть звідси щось цінне. Ринок землі, яку боїмось втратити, – і є нині найболючішим нашим питанням. Але воно вимагає окремої розмови.
Дані прогнози аналітиків стосуються промисловості та будівництва. А вони, як відомо, вимагають дуже серйозних капіталовкладень. І їх, швидше за все, варто чекати саме від іноземних інвесторів. Єдине, що для цього треба зробити – підрубати корінь тотальної корупції й встановити в країні єдині правила гри для всіх учасників вітчизняної бізнес-сфери. Зрозуміло, що дані умови мають забезпечити чесні, незалежні суди. Перевага іноземних інвесторів полягає якраз у тому, що більшість з них, по-перше, хоче і вміє вести чесний прозорий бізнес. По-друге, вони більшою мірою, аніж наші підприємці, схильні розраховувати на захист своїх капіталовкладень з боку міжнародних арбітрів.

Читайте також:  Грешный трон Кирилла. История о больших деньгах, разврате, амбициях и ФСБ

Якісний металопрокат спонукає до розвитку машинобудування

Завдяки розвинутому у нас ринку металопрокату і наявності недорогої, по зрівнянні з Європою, робочої сили, схиляє потенційних інвесторів до розвитку на теренах України машинобудування. При тому, різних його сфер. Включаючи – маємо пам’ятати й про війну на Донбасі, – виробництва надсучасних зразків військової техніки. Потенційні можливості розвитку суднобудування (а також ремонту суден), автомобілебудування, збільшення обсягів промислового та житлового будівництва, не кажучи вже про виробництво популярної у споживача побутової техніки – все це призведе до зростання попиту на металопрокат.

Спеціалісти уже прораховують, які види стального прокату, перш за все, будуть найбільшим попитом на ринку. То ж у виграші залишаться ті його виробники та реалізатори, які пропонують гарантовано якісний товар за прийнятними цінами. Нагадаємо, що наші українські металобази в Києві пропонують широкий асортимент виробів, які застосовуються як у промисловій сфері, так і у будівництві. А це, перш за все, листовий прокат, арматура, труби різного профілю, двутавр…

Шахрайство на ринку металопрокату

Зростання попиту на вироби металопрокату виявляється уже навіть у тому, що на цьому ринку останнім часом збільшилась кількість шахраїв. Схема їх діяльності напрацьована у нас давно: відкриття фіктивних фірм з усіма необхідними атрибутами та реквізитами, приймають заявки на товар і потребують передоплату, а потім – раптове зникають, коли виникає загроза судових позовів. Важливо пам’ятати, що вводячи покупців в оману, вони часто прикриваються чужими металобазами, видаючи їх за свої.

Як знайти надійну металобазу в Києві й Україні?

В Україні не так багато компаній, які викликають максимальну довіру покупців у співвідношенні якості металу та його ціни. Перш за все, треба звертати увагу на ті компанії, які давно працюють на ринку України й добре себе зарекомендували.

Читайте також:  Приспособление для монтажа/демонтажа шаровых опор: как использовать

Наші журналісти провели розслідування у цій ніші, в якій виявили найкращу металобазу за багатьма параметрами. Слідуючи з описання, можна з упевненістю порадити інтернет-магазин металопрокату у Києві. За статистикою компанія “Стіллар” є лідером з продажу металопрокату в Україні, та має розумну ціну, високу якість й відмінний сервіс. Адже протягом багатьох років ця компанія зарекомендувала себе як чесний постачальник металу не тільки в Києві, а й по всій Україні. Ви можете самі порівняти ціни на металопрокат та переглянути відгуки покупців. Щоб переконатися в достовірності цієї інформації металобази, кожен може скористатися пошуковою системою Google.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: