Ср. Лип 1st, 2020

В Україні

Громадсько-аналітичний портал

Флагманський Huawei P40 Pro оснастять рекордної камерою

1 min read

Він отримає 8 модулів для зйомки і виведе Селфі на новий рівень.
У мережі з’явилася інформація про флагманський смартфон Huawei P40. Подробицями поділився тематичний ресурс HuaweiAdvisor.За даними джерела, Huawei P40 Pro отримає екран OLED виробництва Samsung з вигнутими крайками, отвором під фронтальну камеру, підтримкою частоти відновлення зображення 90 Гц і дозволом 2K.

Всього у смартфона буде вісім камер – три модуля на передній панелі і п’ять на задній. Фронтальна камера складається з модулів дозволом 32 і 20 Мп, а також додаткового модуля ToF. За словами джерела, смартфон виведе Селфі на новий рівень.

Основна камера така: головний модуль дозволом 64 Мп і з сімома лінзами (7P), надширококутний 6P на 52 Мп, ToF, ексклюзивний кінематографічний модуль і «перископну» модуль. Камера зможе забезпечити 10-кратний оптичний і 100-кратний цифровий зум. За словами джерела, Huawei P40 Pro надасть найбільший зум в історії смартфонів.

Що стосується операційної системи, то Huawei P40 Pro почне перехід смартфонів компанії з EMUI на фірмову Harmony OS. Також відзначається SoC Kirin 990 5G.

Huawei планує випустити нову флагманську серію Huawei P40 на початку 2020 року – або на січневій виставці CES 2020 року, або на лютневій MWC 2020.

Додайте свій відгук

Соцмережі

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.