Свіжі новини:

Найдоступніший комп’ютер в світі можна придбати всього за 21 долар

Найбільший китайський онлайн-магазин продає  Мах на базі Android, який можна придбати всього за $ 21, включаючи безкоштовну доставку з Китаю в більшість країн світу.

Це набагато менше, ніж навіть найдешевший пристрій Raspberry Pi, і на відміну від нього, це повністю налаштований персональний комп’ютер, який можна використовувати прямо «з коробки» (а також використовувати в якості тонкого клієнта). Користувачеві знадобиться тільки периферія – клавіатура, миша, монітор або телевізор.

H96 Max поставляється з чотирьохядерним процесором, 2 Гб ОЗУ, 16 Гб внутрішньої пам’яті і безліччю можливостей підключення / розширення: Wi-Fi, Bluetooth, аудіопорти, чотири USB-порту, порт Ethernet, кард-рідер і HDMI, який забезпечує картинку в 4K.

У комплекті з Н96 Мах поставляється пульт дистанційного керування і кабель HDMI для підключення комп’ютера до ТВ. H96 Max здатний декодувати 4К-контент, що робить його ідеальним бюджетним клієнтом для стрімінга.

При розмірі 120 х 120 х 25 мм він дуже мобільний і зручний при перенесенні. Оскільки він сумісний з Google Play і пропонує доступ до Інтернету, його можна використовувати з усіма основними мережними робочими сервісами Android (G Suite, Office 365)

Читайте також:  Продукты из теплицы: вред или польза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *