Сб. Лип 25th, 2020

В Україні

Громадсько-аналітичний портал

Найдоступніший комп’ютер в світі можна придбати всього за 21 долар

1 min read

Найбільший китайський онлайн-магазин продає  Мах на базі Android, який можна придбати всього за $ 21, включаючи безкоштовну доставку з Китаю в більшість країн світу.

Це набагато менше, ніж навіть найдешевший пристрій Raspberry Pi, і на відміну від нього, це повністю налаштований персональний комп’ютер, який можна використовувати прямо «з коробки» (а також використовувати в якості тонкого клієнта). Користувачеві знадобиться тільки периферія – клавіатура, миша, монітор або телевізор.

H96 Max поставляється з чотирьохядерним процесором, 2 Гб ОЗУ, 16 Гб внутрішньої пам’яті і безліччю можливостей підключення / розширення: Wi-Fi, Bluetooth, аудіопорти, чотири USB-порту, порт Ethernet, кард-рідер і HDMI, який забезпечує картинку в 4K.

У комплекті з Н96 Мах поставляється пульт дистанційного керування і кабель HDMI для підключення комп’ютера до ТВ. H96 Max здатний декодувати 4К-контент, що робить його ідеальним бюджетним клієнтом для стрімінга.

При розмірі 120 х 120 х 25 мм він дуже мобільний і зручний при перенесенні. Оскільки він сумісний з Google Play і пропонує доступ до Інтернету, його можна використовувати з усіма основними мережними робочими сервісами Android (G Suite, Office 365)

Додайте свій відгук

Соцмережі

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.