Сб. Лип 25th, 2020

В Україні

Громадсько-аналітичний портал

Китайці виявили величезне родовище з мільярдними запасами нафти

1 min read

Також в Піднебесній знайшли родовища сланцевого газу.
Китайський енергогігант PetroChina, дочірнє підприємство національної нафтогазової корпорації CNPC, виявив велике родовище нафти в басейні Ордос на північному заході країни з запасами понад 1 мільярд тонн.

Родовище виявлено в повіті Цінчен міського округу Цін’ян провінції Ганьсу. Обсяг доведених запасів нафти досягає 358 мільйонів тонн, а передбачувані запаси оцінюються в 693 мільйони тонн.

Очікується, що в цьому році на родовищі буде видобуто близько 640 тисяч тонн нафти, а в найближчому майбутньому річний обсяг видобутку сягне 3 мільйонів тонн.

Крім цього, компанія повідомила про виявлення родовища сланцевого газу в сичуаньському нафтогазоносному басейні. У повітах Чаннін і Вейюань були виявлені геологічні запаси сланцевого газу в 740,9 мільярда кубометрів. Компанія планує в цьому році видобути 7,7 мільярда кубометрів сланцевого газу.

Раніше повідомлялося, що інвестиції в індустрію зрідженого природного газу досягли в поточному році рекордного рівня в 50 млрд доларів. При цьому Китай може випередити Японію в якості найбільшого у світі імпортера СПГ і через п’ять років стане найбільшим імпортером зрідженого газу.

Додайте свій відгук

Соцмережі

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.