Вт. Янв 21st, 2020

В Україні

Громадсько-аналітичний портал

Китайці виявили величезне родовище з мільярдними запасами нафти

1 min read

Також в Піднебесній знайшли родовища сланцевого газу.
Китайський енергогігант PetroChina, дочірнє підприємство національної нафтогазової корпорації CNPC, виявив велике родовище нафти в басейні Ордос на північному заході країни з запасами понад 1 мільярд тонн.

Родовище виявлено в повіті Цінчен міського округу Цін’ян провінції Ганьсу. Обсяг доведених запасів нафти досягає 358 мільйонів тонн, а передбачувані запаси оцінюються в 693 мільйони тонн.

Очікується, що в цьому році на родовищі буде видобуто близько 640 тисяч тонн нафти, а в найближчому майбутньому річний обсяг видобутку сягне 3 мільйонів тонн.

Крім цього, компанія повідомила про виявлення родовища сланцевого газу в сичуаньському нафтогазоносному басейні. У повітах Чаннін і Вейюань були виявлені геологічні запаси сланцевого газу в 740,9 мільярда кубометрів. Компанія планує в цьому році видобути 7,7 мільярда кубометрів сланцевого газу.

Раніше повідомлялося, що інвестиції в індустрію зрідженого природного газу досягли в поточному році рекордного рівня в 50 млрд доларів. При цьому Китай може випередити Японію в якості найбільшого у світі імпортера СПГ і через п’ять років стане найбільшим імпортером зрідженого газу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Соцмережі

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.