Ср. Ноя 13th, 2019

В Україні

Громадсько-аналітичний портал

Проблема Боярки — забруднення довкілля, сміттєзвалища та будівництво сміттєпереробних заводів у вкрай близькій житловій зоні — Немировський

1 min read

Сьогодні 19.07 відбудеться зустріч народного депутата та кандидата в депутати по 97-му виборчому округу Андрія Немировського з мешканцями Боярки, про це він написав на своїй сторінці в Facebook.
«Друзі Боярчани ! Завтра, 19,07 буду на зустрічі з громадою м. Боярка біля РАГСу, на вул. Білогородська 134А ! ТОП теми Боярчан та жителів Києво-Святошинського району — забруднення довкілля підприємствами, діяльність сміттєзвалищ та будівництво сміттєпереробних заводів у вкрай близькій житловій зоні, неякісна питна вода, завищені тарифи, хаотична забудова … Всі ці питання і багато інших вже були опрацьовані, і протягом років систематично Вирішується! Тому запрошую усіх Боярчан, кому не байдужа доля нашої Держави і славної Боярки до живого діалогу! Спільними зусиллями ми дамо відсіч пройдисвідам, крадіям і популістам, що заполонили інформаційний простір олігархічними грошима!»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Соцмережі

Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.