Свіжі новини:

Протеїнові коктейлі в домашніх умовах — рецепт приготування

Як потрібно харчуватися правильно, щоб набрати вагу?

Деякі люди не хочуть приймати спортивні порошки, а вважають за краще отримувати всі необхідні речовини з натуральних продуктів. І це непогане бажання, особливо якщо є така можливість — готувати протеїнові коктейлі в домашніх умовах.

Протеїнові коктейлі — це хороший спосіб добрати потрібну кількість білків і вуглеводів. При цьому також варто враховувати кількість споживаних калорій. Розрахувати скільки калорій потрібно для набору маси вам допоможе калькулятор. Пропоную вашій увазі рецепт приготування протеїнового коктейлю в домашніх умовах з усіма доступними харчовими продуктами.

Інгредієнти протеїнового коктейлю:

  • Пророщена пшениця. Так, пшениця повинні бути саме пророщена, паростки у якій 1-2 мм. У цей період вона має велику кількість амінокислот і вітамінів.
  • Сир знежирений, вміст жиру 2-8%
  • Молоко (по 2.5% – 3% білка і жиру)
  • Молоко сухе. Звичайно, знежирене сухе молоко (1% жиру, 36% білка і 52% вуглеводів) буде краще для набору правильної маси, ніж незбиране (білків і жирів за державним стандартом 25%, вуглеводів – 36%). Але це якщо вийде його знайти та купити. Ціна такого продукту близько 70 грн. за кг.
  • Соєвий білковий концентрат, в якому міститься 60% білка і 1% – 5% жиру, в якому 40% білка і 20% жиру. Вартість: 110 – 60 грн. за 1 кг.
  • Арахіс. У ньому міститься близько 45% жиру і 26% білка.

Як готувати протеїновий коктейль

Тепер будемо готувати протеїновий коктейль з перерахованих інгредієнтів. Вибираємо один з яєчного, соєвого або молочного порошку, додаємо або сир, або пророщену сою 100-200 г. Далі кладемо товчений арахіс (можна використовувати арахісову пасту) і заливаємо або водою, або молоком. Додаємо банан або мед для солодощів.

Читайте також:  Абдомінопластика: підготовка та етапи проведення операції

За один раз в порції повинно вийти 40-50 г чистого білка. Наприклад, це 200 мл молока, 50 грамів знежиреного сухого молока, 150 грамів знежиреного сиру. Вживаємо такий протеїновий коктейль кожен між прийомами їжі або відразу після їжі. Якщо день тренувальний, то п’ємо коктейль відразу після тренування.

Таким чином, рецепт приготування протеїнового коктейлю в домашніх умовах зовсім нескладний. При цьому ціна буде як у протеїну середнього класу.
А ось ще один протеїновий коктейль як варіант — для прийняття перед сном.

Інгредієнти протеїнового коктейлю:

  • Знежирене молоко – 300 – 400 мл.
  • Знежирений сир – 200 грамів.
  • Вівсянка 30 – 50 грамів.

Збиваємо інгредієнти блендером і випиваємо. Вівсяні пластівці краще попередньо розмолоти кавомолки. Молочні продукти (сир і молоко) – це найкраща їжа перед сном, тому що містить казеїн — білки які довго переварюються. Вівсянка при цьому поліпшить переварювання білка, насичуючи організм амінокислотами вночі.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: