Свіжі новини:

Сучасна люстра, чим вона особлива?

Особливості сучасного освітлення

З усіх аспектів сучасного домашнього декору сучасне освітлення є, мабуть, найбільш унікальним. Освітлювальні прилади перш за все функціональні — навіть найдекоративніша лампа виконує певну функцію, — але кожен з них створено так, щоб віддавати перевагу вінтажним елементам, водночас тримаючись у сучасному стилі.

У пошуках якісного освітлення від світових лідерів, обов’язково зазирніть у каталог інтернет-магазину  Leoceramika. Тут в знайдете рішення під будь-який стиль, смак та бюджет. Компанія Leoceramika співпрацює з виробниками без посередників, а тому вартість вас приємно здивує. Доставку організуємо в будь-який куточок України: Львів, Київ, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Запоріжжя.

Загалом, стилі освітлення, які класифікуються як сучасні, зазвичай представлені

  • Чисті лінії
  • Криві
  • Змішані матеріали

Завдяки цим характеристикам цей стиль освітлення має тенденцію підвищувати цінність дому та будь-якого дизайну, частиною якого він є.

Сучасні люстри: найкраще як фокус

Сучасні люстри поєднують у собі вирази минулих десятиліть із головними акцентами стилю модерну середини століття, щоб створити унікальний стиль освітлення. Будучи яскравим елементом будь-якої кімнати, сучасні люстри вишукано забезпечують освітлення та індивідуальність кімнати. Крім того, вони не призначені для того, щоб розділяти простір із великою кількістю світильників — із сучасними люстрами та сучасним дизайном освітлення в цілому краще менше.

Правильна люстра для потрібного простору

Еволюція дерева, воску для свічок і ланцюгів для їх підйому, сьогодні люстри представлені в різних стилях і можуть прикрасити будь-яку кімнату, якщо їх правильно зробити. Сьогодні вони слугують яскравим елементом, незалежно від стилю, розміру чи приміщення, і безпомилково є центральною точкою або однією з центральних точок у дизайні.

У більшості будинків вони розміщені в під’їздах та інших місцях, які гості побачать першими. Розроблені, щоб справити яскраве перше враження, люстри додають будь-якій кімнаті нотки вишуканості. Більш ексцентричні клієнти та дизайнери можуть навіть включити їх у приватні приміщення, такі як ванні кімнати та спальні.

Читайте також:  6 великолепных примеров искусства из кованого железа

Розмір має значення для люстр

Розглядаючи сучасні люстри та те, що підходить для дизайну та простору, розмір має бути першочерговим. Розкішна люстра, яка є занадто маленькою, не буде відповідати решті кімнати, тоді як надто велика може домінувати в ній навіть більше, ніж це має виразний предмет.

Щоб отримати уявлення про правильний розмір люстри, просто подивіться на розміри кімнати та складіть їх разом. Це число приблизно дорівнює діаметру люстри, яка поміститься в цьому просторі.

Додайте свій відгук

%d bloggers like this: