Свіжі новини:

Твердопаливні котли Zubr в системі опалення приватного будинку

Опалювальний котел займає основне місце в системі опалення приватного будинку. Саме він відповідає за процес генерації теплової енергії та передачі її до споживачів через теплоносій. Від ефективності роботи котла напряму залежить ефективність роботи всієї системи. Тому при виборі типу опалювального обладнання необхідно зважити всі фактори впливу та результат якого необхідно досягти. Одним з найкращих варіантів для встановлення в приватному будинку є твердопаливні котли Зубр від українського виробника. Саме вони здатні повністю забезпечити дешевою тепловою енергією опалювані приміщення та створити при цьому комфортні експлуатаційні умови.

Виробник котлів Зубр працює на ринку опалювальної техніки України вже більше 10 років. І за цей час встиг зарекомендувати себе з позитивної сторони. Виготовлення продукції відбувається на сучасному європейському обладнання з дотриманням суворих норм якості. Модельний ряд включає в себе котли тривалого горіння, шахтні котли та традиційні бюджетні моделі. Виробництво динамічно розвивається, тому продукція, що випускається проходить періодичну модернізацію, покращуються технічні характеристики, зростає ефективність.

Виробник сповідує гнучкий підхід до свого клієнта. Тому надає можливість внесення змін в конструкцію котла на вимогу. Так при необхідності виходи підключення теплоносія чи клапана безпеки можна перенести в зручне зазначене місце. Крім того котел можна укомплектувати різними варіантами регулювання температурного режиму. Це може бути як механічний регулятор тяги на основі біметалевого елементу так і електронний програматор.

Переваги твердопаливних котлів Зубр:

  • Висока якість виготовлення та використання при цьому кращих матеріалів і комплектуючих.
  • Продумана конструкція, що забезпечує стабільно високий коефіцієнт корисної дії.
  • Широкий модельний ряд для використання в різних умовах.
  • Універсальність в споживанні енергоресурсу. З легкістю спалює дрова, вугілля, торф.
  • Хороші показники тривалості горіння однієї порції палива.
Читайте також:  Ляшко VS Давиденко - щурячі перегони на 208 окрузі (ВІДЕО)

Твердопаливні котли Зубр Виготовляються із якісної вогнетривкої сталі з товщиною стінки від 5 мм. Таке рішення дозволяє отримати термін експлуатації від 10 років. Вся продукція підкріплена гарантійним обслуговуванням на термін 5 років. Відтак користувач може бути впевнений, що придбавши котел цього виробника він на отримає проблеми прогару чи швидкої корозії.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: