Свіжі новини:

Типи консольних вивісок

Консоль – це по суті двосторонній світловий короб на “ніжках” для кріплення до стіни під кутом 90. Відповідно, способи підсвічування та нанесення зображень аналогічні тим, що застосовуються при виготовленні лайтбоксів. Найчастіше застосовується в комплекті з об’ємними літерами або світловими коробами, доповнюючи та посилюючи ефект вашої вуличної реклами.

А замовити об’ємні букви з підсвіткою, ми рекомендуємо в компанії Прінт Факторі. Це український виробник, який працює понад 20 років на рекламному ринку України та зарекомендував себе як надійний виробник рекламних вивісок будь яких типів та будь якої складності. За посиланням можна отримати консультацію від спеціалістів компанії https://printfactory.com.ua/obyemnye-bukvi/obemnye-bukvi-s-podsvetkoj/

Різновиди консольних вивісок

Несвітлова прямокутна консоль буває як плоскою, так і об’ємною. У першому випадку це буде металева рама з двостороннім зображенням. Якщо ваша компанія працює тільки у світлий час доби, достатньо буде замовити вивіску такого плану. Також консоль може бути профільною, зібраною із спеціального пластикового профілю для виготовлення лайтбоксів. Як варіант, на консолі можуть бути закріплені об’ємні букви, що перенесе її з розряду економ реклами до преміум класу.

Несвітлова фігурна

Конструкція для креативних рішень Привертає увагу, оскільки виділяється із загального потоку однакових рекламних конструкцій. Збирається за принципом об’ємної літери, змінюється тільки розмір. Як варіант, на консолі можуть бути закріплені об’ємні букви, що перенесе її з розряду економ реклами до преміум класу.

Світло простий форми

Двостороння світлова реклама, виготовляється за аналогією зі світловим коробом, з тією різницею, що у консолі задня стінка замінюється на друге «обличчя». У результаті наша вулична реклама висвітлює вулицю в дві сторони і приваблює вдвічі більше клієнтів. При виробництві світлових консолей використовуються спеціальні світлодіодні модулі для торцевого підсвічування, що робить світло яскравим і рівномірним.

Читайте також:  Деструктор стерні BIOSPLITO від «Агро Експерт»

Світлова фігурна

Кругла консоль «пігулка», аптечний хрест, логотип – практично будь-яка форма макета вивіски може бути виготовлена за цією технологією. Враховуючи, що у СПб темний час доби триває майже безперервно з листопада до березня, світлова фігурна консоль стане вашим найефективнішим каналом взаємодії з покупцем.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: