Свіжі новини:

Термін служби батареї в сучасних смартфонах

 У сучасних смартфонах використовують літій-іонні акумулятори, які повинні забезпечувати тривалий час автономної роботи. Такий тип батарей досить легко експлуатувати, а смартфон готовий до роботи вже з коробки незалежно від ступеня його зарядженості.

  Термін служби літій-іонних елементів вимірюється в циклах заряджання і більшою мірою залежить від інтенсивності використання смартфона. Отже, що частіше ми заряджаємо акб, то швидше витрачається її ресурс.

Коли потрібно замінити акумулятор на новий?

 Батареї смартфонів витримують близько 500 циклів заряджання. Після перевищення цього порога залишкова ємність складатиме близько 80%. Якщо це значення ще нижче, доведеться замінити батарею на нову. Акумулятор для свого смартфона шукайте тут https://www.aks.ua/uk/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/

Як дізнатися про стан АКБ? На щастя, це легко перевірити у налаштуваннях смартфона. Докладнішу інформацію можна знайти у вкладці «Акумулятор». Телефон у потрібний момент повідомить користувачеві про те, що час замінити. Акумулятори в телефонах зазвичай живуть приблизно два-три роки.

Скільки коштує заміна батареї у телефоні?

 Ціна в першу чергу залежить від моделі телефону та параметрів акумулятора. Чим більший обсяг енергії здатна накопичувати батарея, тим вищою буде її вартість. Також істотно впливає ціну надає бренд. Таким чином, найдорожчим буде оригінальний продукт. Однак користувач може знайти не менш продуктивний аналог від іншого виробника за вигіднішою ціною. У будь-якому випадку потрібно придбати комплектуючі у перевірених постачальників, щоб не стати жертвою низькоякісної підробки.

Як продовжити термін служби акумулятора смартфона?

 Насамперед не використовуйте телефон при температурі вище 30 градусів. Холодні умови нижче за 0 градусів також несприятливі для смартфонів. Вплив екстремальних температур призводить до зниження ємності акумулятора, що значно погіршує його стан.

  Багато користувачів також не знають, що використання неоригінальних зарядних пристроїв збільшує потенційний ризик виходу з ладу або зниження ємності акумулятора. У крайніх випадках роз’єм для заряджання також може бути пошкоджений, що призведе лише до непотрібних витрат на обслуговування.

Додайте свій відгук

%d bloggers like this: