Свіжі новини:

Вм’ятини на автомобілі – нині це вже не проблема

На сьогодні водіям, які потрапили в ДТП, є можливість швидко та недорого вирішити свої проблеми. Існує цікава технологія, яка заощадить ваші гроші та час на усуненні дефектів на кузові вашого авто. Цей вид ремонту в Києві існує вже більш ніж 15 років, і йому довіряють багато українських водіїв. Як реагувати, та що робити коли трапилось щось неприємне з вашим автомобілем?

«Мене – вдарили!» «Мене – подряпали!» – саме так болюче реагують водії на ту шкоду, бодай навіть незначну, яку завдали їхньому транспорту. І це не дивно, оскільки справжній автомобіліст ототожнює себе зі своїм стальним конем. То ж серце бідолахи розривається від болю, коли його авто потрапляє в аварію, в якій отримує бодай навіть і незначну вм’ятину. А дорожніх пригод на наших вулицях тепер більш, аніж хотілося б. Їхня кількість зростає зі збільшенням кількості автомобілів на дорогах. А з ними – тягучок. При відсутності культури управління автотранспортом водії приречені на аварії. Бо вона, як і політична культура (її брак теж дуже гостро відчуваємо), вимагає поваги і до тих хто справа, і до тих, хто зліва.

Зосередьтесь не на факті аварії, а виробіть вірне ставлення до неї

На наших автошляхах водії та їх авто страждають не тільки через неможливість нормального пересування в умовах постійних пробок. Паркування на вулицях (і навіть на тротуарах) теж не гарантує безпеки автомобілю. Нехай незначної шкоди, але її можуть завдати, наприклад, каштани, або град. Або власники велосипедів і модних тепер гіроскутерів або самокатів, яких більше з кожним днем. В умовах вуличної тисняви, вони стають причиною пошкодження кузова автомобіля. Також можуть пошкодити фари на авто, після чого, відновлення й ремонт фар в Києві може обійтися в копійку. До всього ж, наближається зима, яка приносить ожеледь, справжній бич як автомобілістів, так і пішоходів. До слова, останні часто свідомо хуліганять, пошкоджуючи кузов автомобіля, припаркованого на тротуарі.

Читайте також:  Когда стоит менять маслянный фильтр?

То ж причин повернутися з поїздки на пошкодженому авто нині достатньо. Заспокоювати ж у цьому випадку має не лише те, що ви, і ваші пасажири, залишились цілими та здоровими. Сучасний автосервіс максимально спростив усунення будь-яких технічних неполадок.

Включаючи і вм’ятини. Бо хоча вони не заважають пересуватися на авто, але настрій, погодьтеся, псують. Тим більш, що насичений інформаційний простір спонукає тепер рахуватися і з такою древньою наукою, як фен-шуй. А вона вчить нас створювати життєве середовище, яке приносить спокій та відчуття безпеки. Врешті, будь-які поради та послуги мають ціну лише тоді, коли вони допомагають нам зберегти спокій.

Ремонт вм’ятин без фарбування

Спокій сучасної людини, особливо, мешканця мегаполісу, не в останню чергу залежить і від вмісту її гаманця. То ж душевна травма, нанесена при пошкодженні вашого авто, почне заживати вже з того моменту, коли ви дізнаєтесь про цілком прийнятні ціни на ремонт вм’ятин . А їх гарантують ті, хто завдяки своїм висококласним спеціалістам нададуть вашому автомобілю первозданний вигляд.

Чи не найбільшою проблемою при усуненні автомобільних вм’ятин завжди було не лише якісне рихтування, а й фарбування пошкоджених місць. Їх важко приховати, оскільки підібрати найменші відтінки фарби, які збігатися із заводським кольором, дуже непросто. Нині на автосервісному ринку України працюють фірми, які здійснюють ремонт вм’ятин без фарбування на сайті pdr.com.ua

Шукаючи їхніх послуг, перш за все, враховуйте той факт, що стаж роботи у даній сфері має бути не меншим за три роки. Тоді зростають шанси, що вам не доведеться шукати нову майстерню, аби переробляти те, що зроблено непрофесіоналами за меншу ціну.

Ті, хто володіє потрібною кваліфікацією і належним досвідом, швидко і якісно усувають вм’ятини кузова, залишаючи при цьому його природний колір. Вони діють, немов факіри, оскільки місце ушкодження стає зовсім непомітним. При цьому, традиційне рихтування зазвичай вартує дорожче, хоча і не приносить такого ефекту, як нова технологія авторемонту. Вона економить не лише ваші гроші, а й час.

Читайте також:  Все про жіночі колготки

Невеликі ушкодження при технології ремонту вм’ятин без фарбування усуваються навіть за півгодини. Більш серйозні проблеми майстри цієї справи вирішують протягом дня. Вони приводять кузов автомобіля в ідеальний стан навіть у тих випадках, які в інших автосервісних центрах вимагають заміни деталей.

Будь-яка сучасна технологія бере свій початок у старому як світ правилі – виграє, врешті решт, той, хто робить саме свою справу, і робить її на совість. Час дилетантів в Україні закінчується. Це стосується усіх сфер життя, включаючи і автосервіс.

На відео видно, що це майстерна робота.

За відгуками українських водіїв виявили, що лідером в цьому сегменті у Києві є СТО PDR (усунення вм’ятин без фарбування). Засновники цієї авторемонтного СТО — одні із перших на усьому просторі СНД. Засвоїли дану технологію в Україні ще у 1995 році. Тепер тут працюють фахівці високого класу. Довіривши їм свій автомобіль, ви отримаєте його у такому вигляді, немов би він щойно зійшов з конвеєра.

 

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: