Свіжі новини:

Все, що ви хотіли знати про лазерну епіляцію

Коли справа доходить до небажаного волосся, багато жінок в першу чергу думають про класичні процедури, спрямовані на їх видалення: від воскової епіляції до електричних або бритвених епіляторів, у кожного з яких звичайно є свої переваги та недоліки!

Використання воску ефективне, але часто болісне, електричний епілятор підходить не для всіх областей, а з бритвою відростання волосся відбувається дуже швидко! Крім того, ви ніколи не застраховані від подразнення та прищиків, а також врослого волосся, які знову відростають під шкірою.

Коротше кажучи, це дуже делікатна темі, яка може викликати безліч сумнівів і неупевненності. На щастя, нам назустріч прийшли сучасні технології, і однією з найбільш інноваційних методик видалення небажаного волосся є лазерна епіляція.

Що ж таке лазерна епіляція?

Лазерна епіляція – це промінь сфокусованих світлових хвиль, що випромінюються лазером, який спрямований на те, щоб точно вразити меланін, присутній в волоссі, щоб нагріти його до руйнування цибулини і припинення росту волосся. Таким чином, очевидно, що якщо при класичній епіляції волосся виривають або видаляють видиму частину при депіляції, то при використанні лазера вони поступово послаблюються, поки не зникнуть зовсім. Чудово, чи не так?

З якого віку можна робити цю процедуру?

Все частіше звучать прохання від мам, які хотіли б, щоб їх дочки почали ці процедури вже в 10 або 12 років. Що ж, протипоказань, окрім загальних, немає. Це можливо робити підліткам, але потрібно враховувати, що це буде більш довгий шлях, тому що дитина ще не досягла повного гормонального розвитку, і її тіло буде продовжувати виробляти нове волосся принаймні до 16/18 років. Так що можна впливати на існуюче волосся і цибулини, їх кількість зменшиться і волосинки стануть менш товстими, але треба буде продовжувати сеанси протягом деякого часу після завершення пубертатного періоду.

Читайте також:  FAVBET - рецепт популярності одного з найбільших легальних онлайн-казино України

Інша справа для людини яка досягає повного розвитку волосся у зрілому віці, приблизно у 40 років, тому дуже ймовірно, що після виконання лазерного циклу в молодому віці ви побачите, як з’являється нові волосся, і в цьому випадку цикл лазерної епіляції, природно, доведеться повторити .

Чи правда, що це безболісно?

Ні не завжди. В останньому поколінні лазерів, з технологією мовео, ви відчуєте невелике тепло, бо характеристики були значно поліпшені у цьому аспекті, але на діодних лазерах невелике або навіть досить чутливе поколювання відчувається в будь-якому випадку, це не зовсім безболісно. Звичайно поріг чутливості носить суб’єктивний характер , так що є ті, хто страждає більше і ті, хто менше.

Зазвичай це переноситься дуже легко, навіть заради щастя від досягнення результату: насамкінець, «красота варта страждань».

Скільки сеансів потрібно для досягнення стійкого результату?

Це також дуже індицідуально, але за статистикою, можна висувати гіпотези у середньому про шусть або вісім сеансів, але є особливі випадки, які оцінюються під час процедур, часто через гормональний дисбаланс, для якого у нас буде хороший результат в плані випадіння волосся, але повторювати сеанси людині доведеться довго, бо цибулини будуть відновлюватися.

Скільки часу має пройти між процедурами?

Це залежить від оброблюваної області, від того, чоловік це чи жінка, це залежить від віку, від гормональних чинників, є багато змінних, які не дозволяють апріорі встановити кількість днів або місяців, які повинен пройти між сеансами лазерного видалення волосся. Саме з цієї причини приблизно через 20 днів / місяць після сеансу необхідно зробити контрольний візит, щоб перевірити стан волосся, втрату волосся, порушеного лазером, зростання нового волосся, будь-який повторний ріст і від чого встановлюється дата наступного сеансу. Це може зайняти від одного до навіть чотирьох місяців.

Читайте також:  Постільна білизна від виробника

Навіщо голити ділянку перед епіляцією лазером?

У лазері використовується процес селективного фототермолізу, тобто він зчитує меланін у волоссі (чим темніше, тим краще), концентрує промінь на волоссі і досягає цибулини, руйнуючи її, але не все волосся прикріплюється до цибулин одночасно (фаза анагена), тому в середньому тільки до двадцяти відсотків цибулин будуть вражені на кожному сеансі, з цієї причини необхідно проводити кілька сеансов.

Що робити з волоссям між сеансами?

Не можна робити віск, електроепіляцію і інші методи вищипування, тому що вони не залишають цибулин, а також змінюють цикл росту волосся. Можна використовувати бритву, звичайно, не перебільшуючи, щоб не дратувати шкіру, секрет хорошого результату лазерної епіляції також в хорошій цілісності шкіри, яку необхідно підготувлювати, та добре зволожувати протягом усього курсу.

Хіба після гоління не росте більше волосся?

Це помилковий міф, бритва не впливає на кількість цибулин волосся і не може змінити їх цикл росту. Звичайно, відчуття після гоління – це велика твердість волосків, але тільки тому, що ми відрізали більш тонкий кінчик і залишився стрижень, який твердіше. Наприклад, після стрижки в перукарні волосся виглядають гущім з тієї ж причини.

У мене було кілька сеансів лазерної епіляції, але немає результатів. Чому?

На жаль, навіть у цьому випадку є багато змінних, і можна зустрітися з різними ситуаціями такого роду. Ця проблема може виникнути через те, що на ринку є багато лазерів, дія яких відрізняється.

Часто це недостатньо потужні лазери, які не до кінця пошкоджують цибулину, і в результаті відбувається тільки ослаблення і витончення волосся, але не бажаний результат постійного видалення.

Інші ж випадки викликані недосвідченістю оператора через неточний діагноз, через нездатність управляти технологією і частотою, коротше кажучи, для успіху важливий досвід.

Читайте також:  Проблемы с автомобилем, которые не стоит игнорировать, чтобы избежать драгоценного ремонта

Чи є протипоказання?

Часто взаємодія сеансу «краси» з будь-якими патологіями або ліками недооцінюється, з цієї причини необхідно на етапі діагностики більш конкретно і щиро розповідати про свій стан здоров’я. Наприклад, не можна приймати фотосенсибілізуючі препарати, такі як кортизон або деякі антибіотики.

Також є деякі хвороби, які не дозволяють нам використовувати лазер, – це діабет, деякі аутоімунні захворювання, порушення згортання крові, епілепсія, захворювання колагену і недостатня імунна система..

Які можуть бути побічні ефекти?

У більшості випадків, якщо ви будете правильно дотримуватися інструкцій по приготуванню і зволоженню шкіри, небажаних ефектів не буде. Однак можуть виникати епізоди широко поширеного почервоніння, поверхневих опіків або роздратування, які проходять самі собою протягом короткого часу і під строгим контролем спеціаліста.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: