Свіжі новини:

Як вибрати коаксіальний кабель?

Коаксіальний кабель дуже простий за конструкцією і доступний за ціною. Залишається лише питання його правильного вибору.

Коаксіальний кабель 50 Ом використовують під час монтажу бездротових мереж RadioEthernet, встановлення мереж мобільного радіозв’язку GSM, CDMA.

75 Ом використовується для високочастотних передач даних.

За типом монтажу можна виділити КК:

  • для зовнішньої прокладки
  • для внутрішньої прокладки.

У внутрішнього коаксіального кабелю зовнішню оболонку завжди роблять із ПВХ, а у зовнішнього використовується поліетилен. Кабелі, які прокладають зовні, завжди дещо жорсткіші.

Компанія Selteq пропонує для монтажу коаксіального кабелю все необхідне, включно з конекторами і перехідниками. Також знадобиться інструмент для зачистки кабелю.

Слід врахувати той факт, що роз’єми обтискного типу завжди дають більш надійне з’єднання. Тому саме їм за можливості варто віддати перевагу під час монтажу. Тут є тільки один недолік: потрібен інструмент для обтискання, а також, звісно, мінусом є неможливість повторного використання роз’єму.

Вся увага на якість коаксіального кабелю

Купуйте кабель у перевірених місцях, також обов’язково читайте відгуки до нього.

Дивіться на характеристики:

  • матеріал;
  • щільність обплетення;
  • матеріал центральної жили;
  • діаметр центральної жили.

Знову ж таки, потрібно розуміти чітко, коли вибрати кабель 50 Ом, а коли потрібен 75 Ом.

Варто запам’ятати, що оператори стільникового зв’язку застосовують перший варіант.

Чомусь покупці приділяють кабелю значно менше уваги, ніж вибору антени. А разом з тим, саме він доставляє сигнал у потрібному напрямку. Тому стає зрозуміло, що він важливий. Як від якості дороги залежить комфорт поїздки, так і якість сигналу залежить від кабелю. Тому коли ставлять запитання: а чи можна якось здешевити кабель, то на нього відповісти непросто. Не особливо вдасться здешевити кабель з тієї простої причини, що під час його виготовлення використовують одразу кілька матеріалів. І особливо недешевим буває зовнішній як більш жорсткий. Цей тип коаксикального кабелю потребує посиленого захисту.

Читайте також:  Apple хочет получить «Оскар»

Насправді, радіосигнал через різні перепони має властивість послаблюватися і затухати дуже легко.

І якраз така характеристика, як коефіцієнт загасання сигналу, вкрай важлива. Що більша довжина кабелю, то втрати сигналу будуть вищими. І що більший діаметр, то коефіцієнт загасання буде нижчим.

При зовнішньому монтажі знадобиться кабель з досить щільним діелектриком.

Потрібна допомога при виборі коаксіального кабелю з максимальною стійкістю до перешкод? Звертайтеся до консультантів Селтек.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: