Свіжі новини:

Які існують різні методи друку?

Існує багато різних типів доступних методів друку, і вони продовжують розвиватися. Кожен тип відповідає окремим потребам, а це означає, що підприємства можуть вибрати техніку друку, яка найкраще підкреслить їхні продукти чи послуги. Отже, які існують типи друку та чим вони відрізняються один від одного?

Друк — це те, що існує ще до 220 року нашої ери. Найдавніша відома техніка друку відома як гравюра на дереві та передбачає вирізання зображення на дерев’яній поверхні.

Відтоді друк значно розвинувся – замість ручного різьблення по дереву ви можете вибрати з широкого спектру технологічно передових методів. Ось сім найбільш відомих і часто використовуваних типів:

 • Офсетний друк
 • Флексографія
 • Цифровий друк
 • Великий формат
 • Трафаретний друк
 • 3D друк
 • УФ-друк

Якщо вам потрsбно замовити будь які типи друку,  поліграфія Львів вам в цьому допоможе.

Офсетний друк

Часто використовується для:

 • Носії з грубою поверхнею, наприклад дерево, полотно та тканина
 • Універсальний метод, тому його також можна використовувати для книг, паперу, канцтоварів тощо

Офсетний друк, також відома як офсетний друк або літо, є дуже популярним методом масового друку. Він включає друкарські пластини, зазвичай виготовлені з алюмінію, кожна з яких містить зображення вмісту, який потрібно надрукувати.

Потім ці пластини переносяться (зміщуються) на ролики або гумові ковдри перед тим, як потрапити на носій для друку, який може бути будь-яким типом паперу, який ви хочете . Носії для друку не стикаються з металевими пластинами, що подовжує термін служби пластин. Окрім цього, гнучкий матеріал роликів або гумових ковдр означає, що офсетну літографію можна використовувати на будь-яких носіях із шорсткими поверхнями.

Офсетний друк чудово підходить для отримання незмінно високоякісних зображень і може використовуватися для друку малих або великих обсягів. Це також універсальний вибір, оскільки він може друкувати на будь-якій плоскій поверхні, незалежно від того, гладка вона, як папір, чи шорстка, як полотно.

Читайте також:  Услуги цветокоррекции от студии «Dme Production» — 3 фактора, влияющие на ее стоимость

Флексографія

Часто використовується для:

 • Упаковка та етикетки
 • Все, що має безперервний малюнок, наприклад шпалери та подарункова упаковка

Флексографічний друк є сучасною версією високого друку і зазвичай використовується для друку на нерівних поверхнях. У цьому стилі друку використовуються напіврідкі чорнила, що швидко висихають, і їх можна використовувати для великих обсягів робіт.

Використовуються гнучкі фотополімерні друкарські форми, які обертаються навколо обертових циліндрів на рулонному пресі. Ці чорнильні пластини мають трохи підняте зображення вмісту на них і обертаються на високій швидкості, щоб перенести зображення на друкований носій.+

Флексографія є популярним вибором завдяки високій швидкості друку, придатності для великих тиражів і можливості друку на величезному діапазоні носіїв, включаючи пластик, целофан і металеву плівку.

Цифровий друк

Часто використовується для:

 • Плакати та вивіски
 • Етикетки, бюлетені, меню та листи

Цифровий друк — це сучасний метод, який охоплює різноманітні методики, включаючи струменевий друк і лазерний друк. У цифровому друку зображення надсилаються безпосередньо на принтер за допомогою цифрових файлів, таких як PDF. Це усуває потребу в друкарській формі, яка використовується в інших видах друку, наприклад літографії, і може заощадити час і гроші (якщо ви не друкуєте у великих тиражах).

Цифровий друк забезпечує швидкий оборот і дозволяє підприємствам друкувати на вимогу. Він також чудово підходить для невеликих тиражів — можна робити запити лише на один відбиток. Якщо ви виберете цифровий друк для правильного завдання, це може стати економічно ефективним методом, який все ще створює високоякісні відбитки, подібні до інших, більш масштабних варіантів. Замовити цифровий друк ви можете за посиланням https://boom.lviv.ua

Великий формат

Часто використовується для:

 • Великі вивіски, наприклад рекламні щити, плакати, вінілові банери
 • Шпалери та фрески
 • Підлогова графіка
 • Ламінування
Читайте також:  Фирмы жены Баканова фигурировали в деле СБУ

Як можна зрозуміти з назви, широкоформатний друк існує для отримання максимальної ширини рулону. Ідеально підходить для традиційних рекламних носіїв і компаній, які прагнуть справити величезний вплив на своїх клієнтів, цей метод друку дарує вам набагато більшу площу для роботи, на відміну від інших методів, таких як цифровий друк.

Замість друку на окремих аркушах широкоформатний друк використовує рулони відбитків, які подаються поступово, щоб отримати один великий аркуш.

Для великих друкованих носіїв, таких як обшивка будівель, рекламні щити, банери та фрески, широкоформатний друк є найкращим варіантом. Інші методи друку не зможуть виготовити такий великий матеріал. Більшість підприємств обирають носії великого формату для виготовлення плоских предметів, які можна повісити на стіну, але їх також можна скласти або поставити вільно стояти.

Трафаретний друк

Часто використовується для:

 • Друк логотипів та графіки на одязі
 • Тканинні банери
 • Плакати

Трафаретний друк — це техніка друку, при якій тонкий матеріал або сітка використовується для перенесення зображення на інший матеріал. Сітка розтягується, утворюючи екран, і чорнило притискається до неї, щоб успішно надрукувати зображення. Трафаретний друк, який широко використовується для друку графіки на одязі та інших тканинах, також можна використовувати для паперу та металу.

Трафаретний друк вимагає багато налаштувань, тому його найкраще використовувати для масового друку повторюваних елементів. Це не дуже рентабельно для невеликих замовлень. Але якщо вам потрібно багато однакових зображень, це дуже рентабельний спосіб друку.

3D друк

Часто використовується для:

 • Просування та маркетинг халяви
 • Новинки
 • Елементи відображення
 • Іграшкові фігурки

З 1980-х років 3D-друк дозволяє нам друкувати тривимірні об’єкти, що може стати чудовим способом вплинути на вашу аудиторію. Потрібні об’єкти різних форм і розмірів створюються за допомогою даних цифрової моделі з 3D-моделей або електронних джерел, таких як файл Additive Manufacturing (AMF). Потім суміші добавок з’єднуються разом, щоб створити цей 3D-об’єкт.

Читайте також:  Проти групи компаній Adelon та її власника Дмитра Коваленко розпочато брудну кампанію по підриву ділової репутації

3D-принтери продовжують ставати все більш досконалими. Сьогодні можна друкувати навіть предмети з внутрішніми рухомими частинами. Після того, як деталі були опрацьовані в комп’ютерній програмі, такій як CAD, мініатюрні шари друкуються один на одному за допомогою спеціального пластику.

УФ-друк

Часто використовується для:

 • Інформаційні бюлетені, плакати та листівки
 • Журнали, каталоги, брошури та проспекти
 • Канцтовари

Світлодіодний УФ-друк — це метод, який стає все більш популярним серед компаній завдяки надзвичайно високій якості друку та швидкому часу виконання.

Це форма цифрового друку, яка використовує УФ (ультрафіолетове) світло для висихання чорнила під час друку. Процес сушіння, також відомий як УФ-затвердіння , є унікальним і відрізняє його від інших методів друку, оскільки він миттєвий і запобігає потраплянню чорнила в матеріали.

Результати? Вам більше не потрібно чекати, поки чорнило висохне, що економить час, а кольори виходять набагато різкішими та чіткішими.

Світлодіодне ультрафіолетове світло є екологічно чистим, оскільки споживає менше електроенергії, ніж традиційні друкарські машини, і, на відміну від багатьох інших методів, воно не обмежується типом матеріалу (матеріали для друку) або певними завданнями друку.

Його універсальність означає, що він ідеально підходить для широкого кола проектів, включаючи брошури, каталоги, проспекти та плакати. Завдяки своїй здатності миттєво висихати чорнило та створювати яскраві яскраві кольори, він може перетворити звичайний продукт на розкішний, високоякісний продукт, який привертає увагу.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: