Свіжі новини:

5 типів паперу для візитних карток і коли їх використовувати

Візитні картки – це листки паперу, які люди роздають зі своєю професійною та контактною інформацією. Зазвичай вони включають компанію, в якій вони працюють, тип роботи, номер телефону, адресу електронної пошти та невеликий дизайн, щоб запам’ятати його. Якщо ви хочете справити гарне враження під час зустрічі з діловими контактами, ви можете надрукувати візитки, які виглядатимуть професійно та естетично. У цій статті ми обговорюємо папір для візитних карток, типи паперу, які можна використовувати для візитних карток, а також деякі додаткові поради як зробити найкращим дизайн та друк візиток Львів.

Що таке папір для візиток?

Папір для візитної картки означає тип паперу, який ви використовуєте для своєї візитної картки. Візитна картка зазвичай має три з половиною дюйми в довжину і два дюйми в ширину, тому її легко носити з собою або зберігати в гаманці. Папір, на якому ви кладете свою візитну картку, може відображати якість картки та ваш стиль і ставлення до вашого бізнесу. Це може допомогти вам визначити, як ви хочете представити себе професійно. Як мінімум, він має виглядати професійно та достатньо міцним, щоб його можна було носити з собою після зустрічі.

  • Вага: вага візитної картки залежить від того, наскільки важкий папір. Щільніший папір міцніший і виглядає розкішніше. Ось деякі важливі елементи візитної картки:

  • Товщина: товщина вашої картки також може сприяти її довговічності. Однак картку, яка на дотик нагадує картон, може бути громіздкою, і її важко носити з собою.

  • Колір: папери бувають різних кольорів, і це може бути очевидним способом відрізнити вас від інших візитних карток. Строго професійні візитні картки можуть використовувати білий і кремовий колір, але більш прогресивний професіонал може експериментувати з яскравими, привабливими кольорами.

  • Можливості друку: на вашій візитній картці надрукована ваша контактна інформація, тому переконайтеся, що ви вибрали тип паперу, який витримує бажаний друк на картці. Наприклад, різні типи чорнила можуть краще працювати з більш пористим папером, а тонший папір може не підтримувати тиснення.

  • Оздоблення: Поверхня паперу стосується зовнішнього вигляду паперу після того, як виробник надрукує та обробить його. Можна мати глянсовий або матовий.

Читайте також:  Как Никита Измайлов реализует систему поддержки украинской армии и бизнеса во время войны

П’ять видів паперу для візиток

Ось кілька типів ділового паперу, які можна використовувати для своїх службових автомобілів:

1. Картка

Картки — це поширений тип паперу, який використовується для візитних карток, хоча деякі друкарні можуть називати його обкладинкою. Цей тип паперу має вагу приблизно від 80 до 110 фунтів на пачку паперу. Він міцний, тож може витримати надмірне використання, що робить його хорошим вибором для візитних карток, які зазвичай носять із собою кілька людей протягом тривалого часу. Чим більша вага, тим жорсткіший папір. Однак щільніший папір також може коштувати дорожче. Картки можуть мати різні види обробки та текстури:

  • Матовий

  • Глянцевий

  • Фото

  • Текстурований

2. Матовий папір

Матовий папір є популярним типом паперу для візитних карток, оскільки він має неблискучу поверхню, але залишається гладкою. Це може створити дорогий і зібраний остаточний вигляд вашої візитної картки. Ви також можете писати на матовій візитній картці, оскільки обробка все ще може захоплювати чорнило. Це може бути важливо, якщо ви схильні писати повідомлення на своїй картці.

Матовий запас пропонується в широкому діапазоні кольорів, найпопулярнішими з яких є білі, кремові, бежеві та коричневі. Якщо ви вирішите використати барвисту версію матового матеріалу, майте на увазі, що матове покриття може зробити колір тьмянішим, ніж передбачалося спочатку.

3. Глянцевий папір

Глянцевий папір має водне покриття, прозоре, швидковисихаюче покриття на водній основі, яке надає йому глянсового вигляду. Хімічний склад на водній основі робить покриття більш екологічним, ніж лак або УФ-покриття. Завдяки блискучому покриттю ці візитні картки можуть відображати кольори з найбільшою перевагою. Ви можете включити зображення на свою візитну картку, оскільки глянсове покриття захищає кольори та запобігає розмиттю. Це також збільшує довговічність візитної картки, захищаючи її від пошкодження водою або розриву. Однак на глянцевій стоковій візитівці писати не можна.

Читайте також:  Ігор Молоток — Буду робити все для втілення в життя проектів в соціальній сфері та будівництві доріг.

4. Фотокартка

Ви можете використовувати фотокартки, якщо бажаєте, щоб ваша візитка була високоякісною. Якщо ви збираєтеся включити свою фотографію на свою візитну картку, це може бути варіант, який вам потрібний. Агенти з нерухомості зазвичай використовують фотокартки для розміщення фотографій професійного рівня. Це також хороший вибір для двосторонніх листівок у повному кольорі через професійну якість кольорів.

5. Фактурна

Текстурована картка може мати глянцеве або матове покриття. Візитка має текстуру, втиснуту в неї, щоб надати їй специфічного відчуття, як плетіння кошика, лоскут або гусячу лапку. Текстуровані папери можуть мати широкий асортимент кольорів і надавати вашій візитній картці більше тактильного виміру. Техніка пресування цих карток означає, що друк зазвичай односторонній. Однак цей тип деталей на вашій листівці може заплутати або стати громіздким, якщо він не пов’язаний з вашим діловим іміджем, тому зберігайте свою текстуру тонкою.

Додаткові поради щодо візиток

Ось кілька додаткових порад щодо дизайну ваших візитних карток:

  • Зіставте вашу особистість із карткою: ваша картка представляє вас і вашу професійну особистість, тому зіставте свою професію з карткою. Наприклад, якщо ви графічний дизайнер, спробуйте поекспериментувати з кольором і графікою, щоб продемонструвати свою майстерність.

  • Розробляючи візитну картку, враховуйте свою аудиторію. Подумайте, хто ваша аудиторія і як вона, ймовірно, відреагує на конкретні варіанти дизайну. Якщо ви в основному спілкуєтеся з людьми в непрофесійному середовищі, переконайтеся, що вибираєте розмір і вагу, які будуть міцними, навіть якщо одержувачі кладуть їх у кишеню.

  • Виберіть з покриттям або без покриття: візитна картка повинна бути покрита герметиком для поверхні, щоб впливати на певні якості, як-от блиск, щільність кольору та здатність до вбирання чорнила. Розглянемо ваші пріоритети, вибираючи покриття чи без нього. Аркуш паперу без покриття може бути менш міцним, але мати стильний і природний вигляд.

  • Дотримуйтеся свого бюджету: візитні картки можуть бути чудовим способом спілкування та реклами, але пам’ятайте, що вони є лише частиною вашої бізнес-стратегії, тому не перевищуйте бюджет, вибираючи тип запасу та дизайн. Ви можете створити стильну та відповідну візитну картку в межах свого бюджету.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: