Свіжі новини:

Якщо людина ніде не прописана.

Навіщо прописка?

Відсутність прописки в Україні досить поширене явище. Більше 10% населення країни не мають реєстрації, ще більший відсоток людей живе не по місцю реєстрації. І якщо жити не по місцю реєстрації не вважається правопорушенням, то не мати реєстрації місця проживання в Україні заборонено. Прописка надає державі інформацію про офіційну адресу фізичних осіб, яка використовується в державних інтересах. Для самої ж особи реєстрація місця проживання означає належність до громади на визначеній території – територіальної громади. Наслідком такої належності є отримання визначених прав всередині громади, реалізація яких напряму залежить від місця прописки. Саме тому буває так важливо, щоб місце проживання фактичне співпадало з місцем проживання зареєстрованим. При цьому мова йде саме про кордони територіальної громади, а не конкретного дому чи квартири.

Коли виникає право прописки?

Коли мова йде про права всередині територіальної громади, перш за все це право звернення в державні органи. Податкова служба, відділи соціального забезпечення, лікарні, школи та дитячі садки, а також багато інших органів, організацій і підприємств обслуговують громадян відповідно до їхньої прописки. Щодо того які права має прописаний у квартирі, то в першу чергу мова йде про отримання офіційних запитів, листів або інших повідомлень від державних і приватних структур, банків, органів МВС тощо. Важливо зазначити, що прописка у житлі не дає безумовного права на користування ним, а тим паче права власності на нього. Право власності на квартиру чи будинок закріплюється в правовстановлюючих документах і електронних реєстрах при придбанні чи іншим чином набутті права власності на житло, а не при реєстрації місця проживання. Право власності будь-якої частини на нерухоме майно житлового фонду дає безумовне право прописки у ньому, а також право надання згоди на прописку інших осіб у такому майні. Проте, якщо власників нерухомості декілька, то для прописки інших осіб потрібна згода всіх без виключення власників.

Читайте також:  Ігор Молоток подав до суду на Артема Семеніхіна через поширення брехні (ВІДЕО)

Як найпростіше оформити прописку?

З вищевказаного випливає, що прописатися в Україні можливо або у власному житлі, або після отримання згоди на прописку від власника/власників житла. Такі правила реєстрації місця проживання. У випадку, коли відсутні можливості реалізувати і той, і інший сценарії людина знаходиться у дійсно складній ситуації. Адже прописка є обов’язковою для всіх. Чи не єдиним виходом із такої ситуації залишається купити прописку. При чому такий сервіс є найпростішим і найефективнішим способом її отримання. При замовленні вказаного сервіса від клієнта не вимагається оплата комунальних платежів, як це буває при прописці у рідних чи знайомих. Гарантується вчасне отримання листів, а також секретарське обслуговування. Крім того, у серйозних і надійних компаній існує вибір районів реєстрації, можливість зміни алреси і співпраця на тривалий строк. До того ж такі компанії мають штат кваліфікованих спеціалістів, серед яких успішні ріелтори та юристи, які зможуть допомогти у вирішенні супутніх питань та надають консультації. Таким чином, скориставшись послугою з надання прописки клієнт отримує цілий комплекс послуг, а також залучається підтримкою професійних фахівців у галузі нерухомості і права.

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: