Свіжі новини:

Антикорупційний суд виправдав суддю, яка розглядала справу за «схемою Онищенко»

Вищий антикорупційний суд України повністю виправдав суддю Господарського суду Харкова Тетяну Денисюк, Яка приймала рішення на користь швидкого бізнесмена Олександра Онищенка і його компанії. Про це повідомляє громадська організація «Prosud» в своєму акаунті в Facebook.

Згідно з даними звинувачення, суддя Денисюк прийняла рішення на користь компанії «Карпатнедраінвест” яку пов’язують з колишнім нардепом, а нині бізнесменом в еміграції Олександром Онищенком. Суд тоді зобов’язав державну компанію «Укргазвидобування» передати в структуру, аффілійовану з Онищенко, більш 11 млн куб. м газу і близько 670 тонн газового конденсату на суму сотні мільйонів гривень. При цьому весь цей товар на той момент перебував під арештом в рамках кримінальної справи, яке вело НАБУ. Крім того, Денисюк на рік відстрочила виплату більш ніж 3 млн гривень боргів «Карпатнедраінвеста» і зменшила пеню на виплату на 60%, тобто, більш ніж в два рази.

Відзначимо, що, за даними Національного антикорупційного бюро, «схема Онищенко» завдала державі збитків в розмірі 3 млрд гривень. Активісти скаржаться, що суддя Тетяна Денисюк все ще не звільнена і формально числиться суддею. При цьому у неї з 2017 року закінчилися повноваження. Іншими словами, вона «суддя Шредінгера»: чи не виконує своїх обов’язків, однак отримує зарплату – за чотири роки набігло близько 2 млн гривень бюджетних грошей. Нарешті, в цьому році жінка намагалася потрапити в Вища рада правосуддя, Проте згодом свою кандидатуру вона відкликала.

 

Читайте також:  Теплиці з полікарбонату для дачі та бізнесу

Додайте свій відгук

%d блогерам подобається це: