Свіжі новини:

Водії авто скоро залишаться без роботи

У світі все швидше почали розвиватися технології, які замінять найпопулярніші професії. Водії автомобілів, продавці та інші вакансії в найближчому майбутньому втратять свою актуальність. Технології замінять людей і на зміну їм прийдуть автоматизовані системи. Багато людей залишаться без роботи. Аналітики дослідницького університету “Вища школа економіки”

Експерти заявили: що на протязі 10 років світ кардинально зміниться до невпізнання. Буде величезний сплеск безробіття, який може призвести до заворушень у всіх країнах світу. Особливо це відчують на собі водії, які займаються перевезеннями вантажів і перевезеннями пасажирів. У їх число також входять таксисти.

Технології розроблені вже давно. Тепер залишилася справа за малим, впровадити їх в повсякденне життя суспільства. автоматизовані системи Розумний автомобіль, розумний будинок і т.п. захоплюють все людство. Це може призвести до великих проблем. Всі думають, що це мене не торкнеться, але спостерігаючи за тим, що відбувається і слідуючи своєї логіки, можна бачити вже зараз. Морально люди повинні перебудовувати свій підхід до майбутнього. Нові технології неминуче прийдуть в наше життя, незалежно від того, хочемо ми цього чи ні.

Швидкий розвиток технологій може призвести до того, що суспільство виключить багато видів професій, включаючи й спеціальність водія. Про це повідомляють аналітики дослідницького університету «Вища школа економіки».

Які професії пропадуть в майбутньому?

Імовірність того, що багато професій пропадуть з ринку велика. Якщо говорити про процентне співвідношення, то результат цього ось такий:

  • водії автомобілів;
  • охоронці;
  • технічний перекладач;
  • продавці та касири;

Найбільше постраждають — продавці та водії персональних автомобілів 90%.

Майже 7 мільйонів людей залишаться без роботи. Зникнуть з ринку праці 10%.

Читайте також:  Россия катится в пропасть: цена на нефть упала до показателя дефолта

Додайте свій відгук

%d bloggers like this: